Kezdőlap *** 2013.07.06-án az egyesület Debrecen-i szervezete Klubgyőztes fajtakiállítást rendez Bírál: Bíró Zsolt, Szántó Imre *** 2013-as rendezvények megtekinthetők a "Rendezvénynaptár" menüpontban. ***
HNJE
Üdvözöljük, Vendég
Kérjük, hogy jelentkezzen be vagy regisztráljon.    Elfelejtette jelszavát?
Eredmények (1 fő olvassa) (1) Vendég
A végére Hozzászólás a témához Kedvencekhez hozzáadta: 0
TÉMA: Eredmények
#135
Vá: Eredmények 5 éve, 2 hónapja  
HNJE Gyál Kiállítás 2009 Május 23.

Mini Baby szuka 3-6 hónapos korig


Nrt.1 Schneider Tessi Szül: 2009.02.02. tet: H-2099
Apa : Vanos van Noort Anya: Hijam Qustionn
Teny: Szabó Tamásné Tul: Izsák Zoltán,Szlovákia

Nrt 2 Tűzarany Clarissa Szül: 2009.01.05. tet: H 2005
Apa : Kongo Royal Dream Anya: Piroschka vom Haus Christa
Teny+Tul: Pári Csaba,Hort

Nrt 3 Tűzarany Chiwa Szül: 2009.01.05. tet: H 2004
Apa : Kongo Royal Dream Anya: Piroschka vom Haus Christa
Teny+Tul: Pári Csaba,Hort

Nrt 4 Schneider Tiffi Szül: 2009.02.02. tet: H-2100
Apa : Vanos van Noort Anya: Hijam Qustionn
Teny+Tul: Szabó Tamásné,Zsombó

Nrt 5 Vác-Vágvölgyi Figi Szül: 2008.12.01. tet: H 1913
Apa : Fanto vom Haus Wendl Anya: Vác-Vágvölgyi Palma
Teny+Tul: Truszka Zsolt,Vác





Mini Baby kan 3-6 hónapos korig


Nrt 1 Randy vom Leithawald Szül: 2008.11.24 tet: S-H 3499
Apa: Yoker Leithawald Anya: Ubi Leithawald
Teny+Tul: Erich Ehrenhofer,A Wöllersdorf

Nrt 2 Schneider Tim Szül: 2009.02.02. tet: H-209?
Apa : Vanos van Noort Anya: Hijam Qustionn
Teny: Szabó Tamásné Tul: Kollár Tamás,Dunaszentgyörgy

Nrt 3 Royal Genius Dante Szül: 2008.12.26. tet: H 2150
Apa: Original vom Haus Christa Anya: Royal Genius Ariel
Teny:Tűzkő Béla, Tul:Tűzkő Béla+ Rózsa Sándor,Jászjákóhalma


Nrt 4 Schneider Titán Szül: 2009.02.02. tet: H-2097
Apa : Vanos van Noort Anya: Hijam Qustionn
Teny: Szabó Tamásné Tul: Izsák Zoltán,Szlovákia


Baby szuka 6-9 hónapos korig

Nrt 1 Xendi von Dongmiran Szül: 2008.11.17.
chip: 528140000342889
Apa: Tyson Köttersbusch Anya: Pischa Zenteiche
Teny:J H van Weersch Tul: Szebechlebszki Csaba,Budapest

Nrt 2 Fiby vom Haus Gilice Szül: 2008.11.03. tet: H 1758
Apa: Berry vom Haus Gilice Anya: Cherry vom Haus Gilice
Teny:Gilice Tibor Tul: Róth Ferenc ,Pákozd

Nrt 3 Gáborland Tyra Szül: 2008.11.01 tet: O-H 0437
Apa: Ilbo vom Holtkämper See Anya: Gáborland Tina
Teny+Tul: Gábor Attila,Kecskemét

Nrt 4 Falvavölgyi Helli Szül: 2008.09.21. tet: H 1620
Apa: Leif vom Butjenterland Anya: Guard Mexi
Teny:Mihályi János Tul: Alapi István,Pásztó

Nrt 5 Falvavölgyi Hella Szül: 2008.09.21. tet: H 1619
Apa: Leif vom Butjenterland Anya: Guard Mexi
Teny:Mihályi János Tul: Puszta Attila,Egerág

Nrt 6 Mara von Ultimo Szül: 2008.09.15 tet: H-1460
Apa : Pakros D’ Ulmental Anya: Bakai Bátor Yawah
Teny+Tul: Dr Péterffy Albert 4130 Derecske Irinyi u.16


Baby kan 6-9 hónapos korig



Nrt 1Piff-Paff vom Leithawald Szül: 2008.11.19. tet: S-H 3496
Apa: Yoker Leithawald Anya: shila Leithawald
Teny+Tul: Erich Ehrenhofer, A Wöllersdorf
Nrt 2 Basko vom Weber-Haus Szül: 2008.09.04. tet: H 1516
Apa: Ferro vom Hohenzeile Anya: Bankfalusi Harapós Helga
Teny+Tul: Takács János ,Sándorfalva

Nrt 3Királyvölgyi Őrség Brass Szül: 2008.10.25 tet: H 788
Apa: Leif von Butjenterland Anya:Királyvölgyi Őrség Yasmine
Teny+Tul: Király Róbert,Budapest

Nrt 4 Vác-Vágvölgyi Eloy Szül: 2008.10.14. tet: H 1621
Apa: Roy Terra Lupiae Anya: Vác-Vágvölgyi Oma
Teny+Tul: Truszka Zsolt,Vác

Nrt 5 Gáborland Tamás Szül: 2008.11.01 tet: O-H 0436
Apa: Ilbo vom Holtkämper See Anya: Gáborland Tina
Teny+Tul: Gábor Attila,Kecskemét








Kölyök szuka 9-12 hónapos korig



Nrt 1 Minu vom Leithawald Szül: 2008.07.01. tetsz: S-H 3458
Apa: Negus von Holtkämper See Anya: Akira Leithawald
Teny: Erich Ehrenhofer Tul:Ehrenhofer+ Willi Steiner,A Wöllersdorf

Nrt 2 Vác-Vágvölgyi Cendy Szül: 2008.07.26. tetsz: H 1254
Apa: Yerom Haus Salihin Anya: Zasya v Hannoveranerhof
Teny+Tul: Truszka Zsolt,Vác

Nrt 3 Icear z Lintichu Szül: 2008.07.10. tetsz: 57939
Apa: Roy Terrae Lupiae Anya: Ostra z Lintichu
Teny: Mgr. Ivan Kocajda Tul: Izsák Zoltán,Szlovákia

Nrt 4 Garmond Orna Szül: 2008.05.29. tetsz: H 1211
Apa: Nemo von der Lengernheide Anya: Cora von Becherbach
Teny+Tul: Magyari Levente,Kecskemét



Nrt 5 Vác-Vágvölgyi Cita Szül: 2008.07.26. tetsz: H 1257
Apa: Yerom Haus Salihin Anya: Zasya v Hannoveranerhof
Teny: Truszka Zsolt Tul: Takács Ferenc,Pécs



Kölyök kan 9-12 hónapos korig



Nrt 2 Arko vom Weber-Haus Szül: 2008.06.21. tetsz:1433
Apa: Solo vom Weber-Haus Anya: Meckie aus Wattenscheid
Teny+Tul: Takács János,Sándorfalva

Nrt 2 Flesh vom Paulländer Hof Szül: 2008.08.04. tetsz: 1246
Apa: Original vom Haus Christa Anya: Aqua vom Paulländerhof
Teny+Tul: Pálföldi Tamás, Söréd


Növendék szuka 12-18 hónapos korig

NJ 1 Garmond Negra Szül: 2007.12.03. tetsz: O-H 0405
HD+ED „a”
Apa: Uran Wilhelmswahrte Anya: Cora von Becherbach
Teny+Tul: Magyari Levente,Kecskemét

NJ 2 Zana von Petworld Szül: 2008.04.12. tetsz: D 1134
Apa: Quantum von Team Fiemereck Anya: Dana von Freeseland
Teny: Can Paksoy, Tul: Can Paksoy+ Chlebik József

NJ 3 Ellynor vom Paulländer Hof Szül: 2008.01.14 tetsz: 311
Apa: Yello vom St.Michaels berg Anya: Noscha van Contra
Teny: pálföldi Tamás Tul: Redenczki János,Algyő

NJ 4 Schneider Quassia Szül: 2008.01.30 tetsz: 0368
Apa: Canses vom Suentelstein Anya: Virgin Haus Tepferd
Teny+Tul: Szabó Tamásné,Zsombó


NJ 5 Kuckószéli Qurama Szül: 2007.12.01 tetsz: 412
Apa: Fanto vom Haus Wendl Anya: Kuckószéli Luisa
Teny+Tul: Takács Ferenc,Pécs

NJ 6 Royal Genius Bridget Szül: 2008.03.13. tetsz: 650
Apa: Original vom Haus Christa Anya: Natalia von Sternhof
Teny+Tul: Tűzkő Béla,Jászárokszállás

NJ 7 Schneider Rayssa Szül: 2008.04.23. tetsz: 086?
Apa: Endrefalva Olympus Anya: Gisell van Noort
Teny: Szabó Tamásné Tul: Kollár Tamás,Dunaszentgyörgy

NJ 8 Viske von Weber-Haus Szül: 2008.01.29. tetsz: 428
Apa: Jumbo di Zenevredo Anya: Bankfalusi Harapós Helga
Teny+Tul: Takács János,Sándorfalva

NJ 9 Milly von Godalis Szül: 2008.04.26. tetsz: R-E 7791
Apa: Godalis Tino Anya: Hanka Osterberger Land
Teny: Uday Jani Tul: Uday Jani+Torma Mihály,Gárdony

NJ 10 Lana in Regnum Marianum Szül: 2008.02.21. tetsz:0299
Apa: Jonny Plassenburg Anya: Viernheimi Prixi
Teny: Kranyik László Tul: Toronyi András, Baktalórántháza

NJ 11 Oti vom Yugerland Szül: 2008.05.12. tetsz: 730844
Apa: Brandó vom Haus Gilice Anya: Suzy vom Yugerland
Teny: Zemanko Károly Tul: Rostási József,Gárdony

NJ 12 Erna von Wernesberger Szül: 2008.05.02 tetsz: H 1418
Apa: Meleghegyi Örző Bax Anya: Gilemáli Nelly
Teny: Torma Mihály Tul: Baki György,Kápolnásnyék

NJ 13 Larissa in Regnum Marianum Szül: 2008.02.21. tetsz:0297
Apa: Jonny Plassenburg Anya: Viernheimi Prixi
Teny: Kranyik László Tul: Fekete Zsolt,Hajdúnás

NJ 14 Zeusz Házi Linda Szül: 2008.02.21. tetsz: 1029
Apa: Csókási Andó Anya: Marosligeti Carla
Teny: Alapi István Tul: Hegedűs Zsolt, Jobbágyi




Növendék kan 12-18 hónapos korig


NJ 1 Vegas von Weber- Haus Szül: 2008.01.29 tetsz: 422
Apa: Jumbo de Zenevredo Anya: Bankfalusi Harapós Helga
Teny+Tul: Takács János,Sándorfalva

NJ 2 Logo von Leithawald Szül: 2008.03.23. tetsz: S-G 2942
Apa: Godalis Tino Anya: Kiara von Leithawald
Teny: Erich Ehrenhofer Tul: Ehrenhofer+ Bettina Kirnbauer, A Hainburg

NJ 3 Puma Topolovnicki Szül: 2008.04.05.
Chip: 688050000535237
Apa: Vegas du Haut Mansard Anya: Xinti Piste Trophe
Teny+Tul: Mihajlovic Momcilo, Szerbia

NJ 4 Vitus von Weber- Haus Szül: 2008.01.29 tetsz: 423
Apa: Jumbo de Zenevredo Anya: Bankfalusi Harapós Helga
Teny: Takács János Tul: Terhes Gréta

NJ 5 Garmond Nutz Szül: 2007.12.03. tetsz: O-H 0400
HD+ED „a”
Apa: Uran Wilhelmswahrte Anya: Cora von Becherbach
Teny: Magyari Levente Tul: Magyari Levente+Kathrin Gumbel

NJ 6 Vác-Vágvölgyi Zolo Szül: 2008.03.12. tetsz: H 1020
Apa: Jeck di Casa Massarelli Anya: Hanah z Lintichu
Teny+Tul: Truszka Zsolt,Vác

NJ 7 Kuckószéli Umbro Szül: 2008.02.19. tetsz: 722
Apa: Sammy Schanzlache Anya: Royalvölgyi Kitti
Teny: Takács Ferenc Tul: Prileczki Zsolt, Pécs

NJ 8 Enzo von Wernesberger Szül: 2008.05.02 tetsz: H 1417
Apa: Meleghegyi Örző Bax Anya: Gilemáli Nelly
Teny: Torma Mihály Tul: Baki György,Kápolnásnyék





Fiatal szuka 18-24 hónapos korig



NJ 1 Ludmilla van Contra Szül: 2007.09.05. tetsz: 9662
Apa: Caius van Contra Anya: Leah van Contra
Teny: Szépláki Dóra Tul: Együtt Réka+Márton János, Nyíregyháza



Fiatal kan 18-24 hónapos korig

NJ 1 Gobi von Leithawald Szül: 2007.10.13 tetsz: S-H 3350
HD+ED normal,IPO 1,Kkl1
Apa: Jumbo di Zenevredo Anya: Shila von Leithawald
Teny+Tul: Erich Ehrenhofer,A Wöllersdorf

NJ 2 Gery von Leithawald Szül: 2007.10.13 tetsz: S-H 3348
HD+ED normal,IPO 1,Kkl1
Apa: Jumbo di Zenevredo Anya: Shila von Leithawald
Teny: Erich Ehrenhofer Tul: Ehrenhofer+ Karl Jordan

NJ 3 Vác-Vágvölgyi Umbro Szül: 2007.10.10. tetsz: 135
HD:f.normal,ED:normal
Apa: Canses Suentelstein Anya: Kuckószéli Quinta
Teny+Tul: Truszka Zsolt+Varga Brigitta,Vác



Külön osztály szuka 24 hónapos kortól

NJ 1 Piroschka vom Haus Christa Szül:2007.05.15. tetsz: 9074
HD+ED normal
Apa: Caruso vom Hawelkaweg Anya: Gerda vom Haus Christa
Teny:Bíró Zsolt Tul: Pári Csaba,Hort

NJ 2 Aqua vom Donauknie Szül: 2006.08.09. tetsz: A-P 2320
Apa: Jerex Bad Boll Anya: Noscha Oxalis
Teny+Tul: Radó Norbert,Budapest


Megf. Vác-Vágvölgyi Brandy Szül: 2004.06.26. tet: 3535
.Apa: Pancho Rangauhöhe Anya: Vác-Vágvölgyi Engy
Teny+Tul: Truszka Zsolt,Vác



Külön osztály kan 24 hónapos kortól

NJ 1 Aiko vom Leithawald Szül: 2007.02.18 tetsz: S H 3251
HD+ED normal,IPO 2,Kkl1
Apa: Nando Gollerweiher Anya: Akira Leithawald
Teny: Erich Erenhofer Tul: Ehrenhofer+Willi Steiner, A Wöllersdorf

NJ 2 Asko in Regnum Marianum Szül:2006.11.29. tet:HB 7996
Apa: Quax vom Dänischen Hof Anya: Viernheimi Prixi
Teny:Kranyik László Tul: Fekete Zsolt,Hajdúnánás

NJ 3 Nil vom Aphrodite Kennel Szül: 2005.09.12. tetsz: CYY 615
HD+ED normal,IPO 3,Kkl1
Apa: Nicos Leithawald Anya: Quindy Zomerdijkslanden
Teny: G. Kyriacos Tul: Ehrenhofer+Bettina Kirnbauer,A Wöllersdorf

NJ 4 Enzo vom Haus Gilice Szül:2007.05.10. tet:9142
Apa: Douglas aus Wattenscheid Anya: Jela aus Wattenscheid
Teny:Gilice Tibor Tul: Rostási József, Gárdony



Munka osztály szuka

K 1 Hijam Qustionn Szül: 2006.03.01. tetsz: 52563
HD+ED: Normal, SVV 1,Kkl 1
Apa. Endrefalva Olympus Anya: Baxi Qstionn
Teny: Jaroslav Duris Tul: Szabó Tamásné+Izsák Zoltán, Zsombó

K 2 Viktoria von Leithawald Szül: 2006.04.29. tetsz: S-D 5907
HD+ED „a”,IPO 1,Kkl 1
Apa: Aiko vom Goldenen Zweig Anya: Karin Stift Stams
Teny:Erich Ehrenhofer Tu: Ehrenhofer+ Marc Wisler, CH Basel

K 3 Meckie aus Wattenscheid Szül: 2006.04.17. tetsz: F-C 8278
HD+ED: Normal, IPO 1,
Apa. Zamp Thermodos Anya: Piera aus Wattenscheid
Teny: Waldemar Köber Tul: Takács János,Sándorfalva

K 4 Sila von Weber Haus Szül: 2006.12.05. tetsz: 8050
HD+ED: Normal, SchH 1,
Apa. Endrefalva Olympus Anya: Bankfalusi Harapós Helga
Teny: Takács János Tul: Szabó Tamásné, Zsombó

K 5 Dekitta de Bonanza Szül: 2006.11.02. tet:15624
HD „a” IPO 1,Kkl 1
Apa: Mark de Eldorado Anya: Palme de Bonanza
Teny: Kis Ferenc Tul: Együtt Réka+Márton János,Mátészalka

K 6 Nathine van Contra Szül: 2006.07.07. tetsz: 6740
HD+ED „a”,IPO 1,Kkl 1
Apa: Yasper Contra Anya: Odina Contra
Teny: Szépláki Dóra Tul: Valent Zita, Nyíregyháza


Munka osztály kan



K 1 Queno Framato Rolau Szül: 2007.01.17. tet: 24556
HD+ED normal, IPO 1, Kkl 1,
Apa: Ken Elzmündungsraum Anya: Anschie Framato Rolau
Teny: Frantisek Matous Tul: Matous+Mlinarcik, Szlovákia

K 2 Ulk vom Leithawald Szül:2006.04.06 tet: S-H 3134
HD: fast normal,ED: normal, IPO 3, Kkl 1, DNA Gpr
Apa: Idol vom Holtkamper Hof Anya: Qwindy V.D. Zomerdijkslanden
Teny: Erich Ehrenhoffer A Tul: Erich Ehrenhoffer+Mayer Csaba

K 3 Yupp von der Grafenburg (ost) Szül: 2006.08.10 tet: 5438
HD:normal, SchH 1,Kkl1
Apa: Kenzo Grafenburg Anya: Bama Grafenburg
Teny: Corinna Bähr Tul: Tóth Károly,Ráckeresztúr

K 4 Solo von Weber-Haus Szül:2006.12.05 tet: 8045
HD+ED normal, IPO 1,
Apa: Endrefalva Olympus Anya: Bakfalusi Harapós Helga
Teny+tul: Takács János Sándorfalva




K 5 Schneider Kairo Szül: 2006.06.30. tet:6840
HD: a3, SVV 1,SchH, Kkl 1
Apa:Endrefalva Olympus Anya: Enschy von der Blöie
Teny+Tul: Szabó Tamásné,Zsombó

K 6 Újpesti Farkas Bundy Szül: 2006.01.02. tet: 5798
HD+ED normal, HPOP 1
Apa: Újpesti Farkas Philippe Anya: Wiope van Contra
Teny+Tul: Farkas Endre,Budapest

K 7 Kuckószéli Dux Szül: 2006.05.05. tet: 7369
HD normal, HPO 1
Apa: Quax vom Dänischen Hof Anya: Vác-Vágvölgyi Hexe
Teny: Takács Ferenc Tul: Csóka Sándor,Szentlőrinc

K 8 Tárnoki Felvigyázó Párduc Szül: 2005.04.17. tet: 4243
HPO 2
Apa: Pocket Unteren Saar Anya: Tárnoki Felvigyázó Odett
Teny: Hortobágyi Tibor Tul: Mázás József,Budapest

NJ 1 Szécsivári Rick Szül: 2006.11.02. tet:A-P 2340
Apa:Ito von der Sintherner Kirchgasse Anya: Szécsivári Jena
Teny: Szécsi István Tul: Sasvári Frigyes,Budapest

Tenyészcsoport:
I. Leithawald
II. Weber Haus
III. Schneider

Utódcsoport:
I. Endrefalva Olympus

A Kiállítás Legszebb Kutyája: Queno Framato Rolau

A Legszebb Magyar Tenyésztésű Kutya: Garmond Negra
 
Naplózott Naplózott  
 
Módosítás: 2009.05.25 15:36 Név: Bíró Zsolt.
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#154
ereka ()
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Honlapunk
Vá: Eredmények 5 éve, 1 hónapja  
HNJE Zucht- und Nachwuchsschau am 27.06.2008
in Sándorfalva (Ungarn)


Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Thomas Teubert


V1 Whisky von der alten Bäckerei SchH1, 2007.02.28.
V:Ilbo vom Holtkamper See M:Yucca aus der Brunnenstrase
E:Can Paksoy és Chlebik Jozsef Hajduszoboszlo

V2 Boss Haus Milesevac,2005.01.18.
V:Unix Kpellenberg M:Barbie Bellissimo
E:Firic Péter

V3 Maffay Haus MIlesevac, 2007.02.02.
V:Boss Haus ilesevac M:Malta Haus Milesevac
E:Firic Péter

V4 Ulk vom Leithawald IPO 3,Kkl. 1 2006.04.06.
V:Idol Holtkämper Hof M: Qwindy Zomerdijkslanden
E: Mayer Csaba, H-9423 Agfalva,

V5 Wotan van Contra IPO1 2005.10.04.
V:Quax Daenischen Hof M:India van Contra
E: Széplaki Dóra Érd

V6 Solo von Weber-Haus IPO1, KKl1 2006.12.05.
V: Endrefalva Olympus M: Bankfalusi Harapós Helga
E: Takács János

V7 Berry vom Haus-Gilice SchH 1 Kkl 1 2006.07.05.
V: Hill vom Farbenspiel M: Aika vom Sachsenwappen
E:Gilice Tibor 6793 Forráskút

V8 Live von der Feste Aurea SchH3 Kkl/a 2004.01.14.
V: Kondor vom Trollbachtal M:Fam Mönchbrau
Ezántó imre Hajdubagos

V9 Aron vom haus Milesevac ScHh.I.Kkl.I/A 2005.12.25.
V:Arex vom Panoniansee M:Zambia vom haus Milesevac
E: Juhász Gábor 6522 Gara

V10 Yanox in Regnum Marianum IPO1, KKl1/a 2006.06.25.
V::Eiko von Bellissimo M: Yosi von Haus Zieglmayer
E: Juhász Csaba Balmazujváros

V11 Ujpesti –Farkas Bundy HPO1, Kkl1/a 2006.01.02.
V:Ujpesti Farkas Phillipe M:Wiope van Contra
E:Farkas Endre 1047 Bp


Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Thomas Teubert

V1 Zambi vom Leithawald IPO 3, Kkl. 1 2006.10.03.
V: Nicos Leithawald, M: Shila Leithawald
E: Ehrenhofer Erich + Wisler Marc, A-2752 Wöllersdorf

V2 Vác-Vágvölgyi Omo IPO1, Kkl1 2004.05.14.
Vancho von der Rangauhöhe M:Remus Celli
E:Truszka Zsolt Takács Ferenc

V3 Shakira Haus Milesevac 2007.06.28.
V: Siri Real Favorita Mina Team Fimereck
E:Firic Péter


V4 Viktoria vom Leithawald IPO 3 V, Kkl. 1 2006.04.29.
V: Aiko Goldenen Zweig M: Karin Stift Stams
E: Ehrenhofer Erich + Wisler Marc, A-2752 Wöllersdorf

V5 Meckie aus Wattenscheid IPO1 Kkl1/a 2006.04.17.
V:Zamp vom Thermodos Miera aus Wattenscheid
E: Takács János,Sándorfalva

V6 Janka von Haus Reckerth SchH1 2007.03.13.
V: Georg aus Agrigento M: Freya von Haus Reckerth
E: Reckerth Roland +Lacatusu Mihai Ro

V7 Dekitta de Bonanza IPO1, Kkl1/a 2006.11.02.
V:Mark de Eldorado Malme de Bonanza
E:Márton János, Együtt Réka Mátészalka

SG1 Gáborland Elektra SchH1 2005.11.25.
V: Hill vom Farbenspiel M: Gáborland Tina
E: Gábor Attila

Offeneklasse Rüden, Richter: Thomas Teubert

SG1 Zamb de Bonanza, 2005.07.21.
V: Kimon V Hutweide M: Palme de Bonanza
E: Kocsán Gábor Mátészalka

SG2 Enzo vom Haus-Gilice, 2007.05.10.
V: Douglas aus Wattenscheid M: Jela aus Wattenscheid
E: Rostási József, Gárdony

SG3 Perryt van Contra, 2005.06.01.
V:Remus Gero :Leah van Contra
E:Márton János, Mátészalka

SG4 Bakai Bátor Dreko, 2006.12.06.
V:Quax Danischen Hof M:Bakai Bátor Xhana
E:Juhász csaba

Offeneklasse Hündinnen, Richter: Thomas Teubert

SG1 Brenda vom Leithawald, 2007.03.30.
V:Vegas Du Haut Mansard M:Kiara vom Leithawald
E:Chlebik József, Hajduszoboszlo

SG2 Zambi Haus Milesevac, 2006.10.15
V:Boss Haus Milesevac Mina team Fimereck
E:Firic Péter

SG3 Grexana van Contra, 2006.04.26.
V:Yasper van Contra M:Ultri van Contra
E:Együtt Réka, Márton János Mátészalka

SG4 Kuckószéli Quinta, 2005.01.01.
V:Kuckószéli Ilko M:Vác-Vágvölgyi Hitti
E: Takács Ferenc

SG5 Amanda vom haus Milesevac, 2005.12.25
V:Arex vomPanoniansee M:Zambia vom haus Milesevac
E:Juhász Gábor 6522 Gara
SG6 Cody von Rednex, 2007.01.21.
V:Yimmy van Contra M:Tigra von Rednex
E:Juhász Csaba Balmazujváros

SG7 Bankfalusi Harapós Tosca, 2004.05.18.
VTacco Fixfrutta M:Irina van Contra
E:Révész Péter


Junghundklasse Rüden, Richter: Thomas Teubert

SG1 Gobi vom Leithawald IPO 1 Kkl. 1 2007.11.13.
V: Jumbo Zenevredo M: Shila Leithawald
E: Ehrenhofer Erich + Wisler Marc, A-2752 Wöllersdorf,

SG2 Vác-Vágvölgyi Umbro 2007.10.10.
V: Canses v Suentelstein M: Kuckoszeli Quinta
E:Truszka Zsolt és Varga Brigitta 2600 Vác

SG3 Garmond Nutz 2007.12.03.
V: Uran Wilhelmswarte M:Tora Becherbach
E:Magyari Levente Kecskemét

G1 Till vom Haus Szántó 2007.10.10.
Vux De Cuatro Flores M:Milva Haus Szántó
E:Hajdú István Füzesgyarmat

Junghundklasse Hündinnen, Richter: Thomas Teubert

SG1 Ninga von Petworld 2007.10.27.
Vux de Cuatro Flores M;Ninga von der Largenheide
E;Can Paksoy Istambul

SG2 Carina the Braverheart Land 2007.09.30.
Vux de Cuatro Flores M:Braveheart Ginger
E:Tóth Károly Ráckeresztúr

SG3 Panja von der Largenheide 2007.07.13.
V:Odin vom Holtkamper Hof M:Loretta von Langenheide
E:Can Paksoy Istambul

SG4 Kuckószéli Qrama 2007.12.01.
V:Fanto Haus Wendl M:Kuckószéli Lujza
E:Takács Ferenc Pécs

SG5 Royalvölgyi Gina 2007.09.29.
V: Tarsan Eisamervolf M: Lakhegyi.Gyémánt Boni
E: Szász István Kozármislény
SG6 Garmond Negra
V:Urán Wilhelmswarte M:Tora Becherbach
E:Magyari Levente,Kecskemét

SG7 Uhaka van Pavora 2007.11.25.
V: Fray Van Pavora Anya: Daggy Van Pavora
E: Gangan Lucian , Arad Romania

SG8 Atrix von Richoffen 2007.08.30.
V:Zamb de Bonanza M:Guarding Protective Daby
E:Csicsák József Ópályi


SG9 Milford Kathja 2007.10.22.
V: Karly von Bellissimo M: Remus Betty
E: Berta Mihály és Barna Gábor


Jugendklasse Rüden, Richter: Thomas Teubert

SG1 Vác-Vágvölgyi Zolo 2008.03.12.
V:Jeck Di Cassa Masserall M: Hanach z Lintichu/
E: Truszka Zsolt 2600 Vác

SG2 Furbo Hutweide 2008.04.29.
V:Furbo degli Achei M:Nina Hutweide
E: Lucia Rivis Tipei

SG3 Vitus Vom Weber-Haus 2008.01.29.
V: Jumbo Di Zenevredo M: Bankfalusi Harapós Helga
E: Terhes Gréta

SG4 Vegas von Weber-Haus 2008.01.29.
V:Jumbo di Zenevredo M:Bankfalusi Harapós Helga
E: Takács János

Jugendklasse Hündinnen, Richter: Thomas Teubert

SG1 Tamara vom Haus Christa, 2008.01.05.
V: Ober vom Bad Boll M: Gerda vom Haus Christa
E: Bíró Zsolt+ Keresztes István, Budapest

SG2 Sugovicai BácsŐr Málta, 2008.02.23.
V:Bán vom haus Milesevac Manoviusz Canis Reyna
E::Juhász Gábor 6522 Gara

SG3 Zara von Petworld, 2008.05.12.
V:Quantum Fimereck Mara vom Freese Land
E:Can Paksoy es Chlebik Jozsef Hajdusoboszlo

SG4 Schneider Rayssa, 2008.04.23.
V:Endrefalva Olympus M: Gisell van Noort
E: Kollár Csaba és Tamás Dunaszentgyörgy

SG5 Ellynor vom Paullander Hof, 2008.02.24.
V:Yello vom St Michaelsberg M:Noscha van Contra
E:Redenczki János Algyő

SG6 Irina Rednex, 2008.04.04.
V:Tiesto Rednex M:Gerit Fürstenberg
E:Mészáros Mátyás
SG7 Oti vom Yugerland, 2008.05.12
V:Brando vom Haus-Gilice M: Suzy vom Yugerland
E: Rostási József, Gárdony

SG8 Nokia von Haus Reckerth, 2007.12.31.
V: Inox vom Valtenberg M: Freya von Haus Reckerth
E: Reckerth Roland +Lacatusu Mihai Ro

SG9 Titanic Elisa, 2008.01.07.
V: Braveheart Sam M: Ivett v. Hirsman
E:Martin József Soltvadkert

SG10 Unique vom Ursus, 2008.03.05.
V: Tarso vom Batu M:Cleo vm Danuvius Hof
E: Kocsán Gábor Mátészalka

SG11 Vác-Vágvölgyi Alice, 2008.04.29.
Vchneider Magnum M:Vác-vágvölgyi Emili
E: Kollár Tamás Dunaszentgyörgy

SG12 Maistar Mördel Bea, 2008.01.30.
V:Bakfalusi Harópas Nick M:Bakfalusi Harapós Vaily
E:László Győsző Kiskunfélegyegyháza

SG13 Kuckószéli Vanta, 2008.04.26
V: Fantó Haus Wendl M: Kuckószéli Qvinta
E: Takács Ferenc

SG14 Kuckószéli Zizi, 2008.04.29.
V: Fantó Haus Wendl M:Kuckószéli Vanta
E: Krisztián Nóra Pécs,

G1 Vicky von Dzsimifarm, 2008.02.15.
V:Arachis Filip M: Adamidich Alma
E:Jelencsik László

Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Thomas Teubert

VV1 Arko von Weber-Haus, 2008.06.29.
V: Solo von Weber-Haus M:Meckie aus Wattenscheid
E: Savanya Ferenc

VV2 Kővágóéri Juhász Igó, 2008.08.24.
V: Ando v. Weber-Haus M: Bankfalusi Harapós Gerda
Eatyi Tibor Kiskunfélegyháza

VV3 Bred von Weber-Haus, 2008.09.04.
V:Ferro von der Hohenzeile M:Bankfalusi Harapós Helga
E: Bába Ferenc

VV4 Quax von Haus Reckerth, 2008.08.26.
V: Inox vom Valtenberg M: Janka von Haus Reckerth
E: Reckerth Roland +Todor Adrian Ro

VV5 Basko Vom Weber-Haus, 2008.09.04.
V: Ferro Vom Der Hohenzeile M: Bankfalusi Harapós Helga
E: Takács János

VV6 Bony von Weber-Haus,2008.09.04.
V:Ferro von der Hohenzeile M:Bankfalusi Harapós Helga
E: Csányi Tamás

Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Thomas Teubert

VV1 Xenia vom Haus Christa, 2008.08.28.
V: Godalis Tino M: Melange vom Haus Christa
E: Bíró Krisztina, Budapest

VV2 Tinka von Haus Milesevac, 2008.09.14.
V: Tyson von Köttersbuch M:Barbi von Bellissimo
E: Firic Peter

VV3 Minu vom Leithawald, 2008.07.01.
V:Negus Holtkämper See M: Akira Leithawald
E: Ehrenhofer Erich, A-2752 Wöllersdorf

VV4 Vác-Vágvölgyi Cita,2008.07.26.
V:Yerom Haus Salihin M:Zasja Hannoverener Hof
E:Takács Ferenc Pécs

VV5 Doxa Von Blasius-haus, 2008.07.11.
V:Arko Vom Butjenter Land M: Milford Boni
E: Balázs Flórián

VV6 Vác-Vágvölgyi Cendy, 2008.07.26.
V:Yerom v Haus Salihin M:Zasya v hanoveranerhof/
E:Truszka Zsolt 2600 VAC

VV7 Kővágóéri Juhász Ingrid, 2008.08.24.
V:Ando v. Weber-Haus M:Bankfalusi Harapós Gerda
Eatyi Tibor Kiskunfélegyháza

VS1 Steinamangeri Twendy, 2008.07.12.
V:Fasko D’Ulmental Mteinamangeri Juno
E:Juhász Csaba, Pénzes László Balmazujvaros

VS2 Boa von Weber-Haus, 2008.09.04.
V:Ferro von der Hohenzeile M:Bankfalusi Harapós Helga
E: Savanya Ferenc

Babyklasse Rüden (6-9), Richter: Thomas Teubert

VV1 Nax haus Milesevac, 2008.11.06.
V:Boss Haus Milesevac M:Ferra Haus Milesevac
E:Firic Péter

VV2 Piff Paff vom Leithawald,2008,11,19,
V: Yoker Leithawald M: Shila Leithawald
E: Ehrenhofer Erich, A-2752 Wöllersdorf

VV3 Yerry Di Casa Massarelli, 2008.12.02.
V: Tyson vom Köttersbusch M: Fixi Di Casa Massarelli
E: Balázs Flórián

VV4 Törzsök-dombi Cello, 2008.12.04.
V:Aron Haus Milesevac M:Gilemáli Molly
E:Kulcsár József

VV5 Sugovicai Bácsőr Rony, 2008.12.08.
V: Berry vom Haus-Gilice M: Ellie von Bellissimo
E: Gilice Tibor

VS1 Vác-Vágvölgyi Eloy, 2008.10.14.
V: ROY v Terra LUPIE M: Vác-Vágvölgyi OMA
E: TRuszka Zsolt 2600 Vác


VS2 Cid von Weber-Haus, 2008.11.03
V: Whisky vom Danischen Hof M:Bankfalusi Harapós Venke
E: Veres Kálmán

Babyklasse Hündinnen (6-9), Richter: Thomas Teubert

VV1 Yaska di casa Masarelli, 2008.12.02.
V:Tyson Köttersbusch M:Fixi di casa Masarelli
E:Andrea Masarelli

VV2 Amore Hutveide, 2008.11.27.
V:Yerom Haus Salihin Monna Mia Valtenberg
E:Lucian Rivis Tipei

VV3 Karin von Petworld, 2008.10.30.
V:Vax von der alten Backerei M:Helge vom Patersweg
E:Can Paksoy Istambul

VV4 Vác-Vágvölgyi Figi, 2008.12.01.
V:Fanto v Haus Wendl M:Vac-Vágvölgyi Palma/
E:Truszka Zsolt Vác

VS1 Richi von Haus Reckerth, 2008.10.02.
V: Zamp Zur medbacher Mühle M: Geschah von der Urbecke
E: Reckerth Roland+Lacatusu Mihai Ro


Mini-Babyklasse Rüden (3-6), Richter: Thomas Teubert

VV1 Asta von Schnitzer Team,2009.01.01.
V:Victor Zellwldrand M:Grexana van Contra
E:Együtt Réka, Márton János Mátészalka

VV2 Archei von Schnitzer Team, 2009.01.01.
V:Victor Zellwldrand M:Grexana van Contra
E:Bérci József Mátészalka

VV3 Schneider Tim, 2009.02.02.
V:Vanos van Noort M:Hijam Qstionn
E: Kollár Tamás Dunaszentgyörgy

VV4 Uncas vom Leithawald, 2009.01.17
V: Furbo Degli Achei M: Yvi Leihawald
E: Ehrenhofer Erich + Mayer Csaba, H-9423 Agfalva

VV5 Vác-Vágvölgyi Hasszán, 2009.01.20.
V: Yukon V.D. Bastillie M: Vác - Vágvölgyi Omo
E: Takács Ferenc,Pécs

VV6 Sugovicai Bácsőr Quax, 2009.01.02.
V:Aron vom haus Milesevac
M:Roxy vom Weber Haus
E:Juhász Gábor 6522 Gara



Mini-Babyklasse Hündinnen (3-6), Richter: Thomas Teubert

VV1 Schneider Tessi, 2009.02.02.
V:Vanos van Noort M:Hijam Qstionn
E: Izsák Zoltán

VV2 Tűzarany Chiwa, 2009.01.05.
V:Kongo v Royal Dream Mirschka v Haus Christa
Eári Csaba 3014 Hort

VV3 Dana von Weber-Haus, 2009.01.29.
V:Whisky von der alten Backerei M:Meckie aus Wattenscheid
E: Takács János

VV4 Dena von Weber-Haus, 2009.01.29.
V:Whisky von der alten Backerei M:Meckie aus Wattenscheid
E: Takács János

VV5 Tűzarany Clarissa, 2009.01.05.
V:Kongo v Royal Dream Miroschka v Haus Christa
Eári Csaba 3014 Hort

VV6 Gáborland Virág, 2008.12.29.
V:Hilton Bad Boll M:Gáborland Rony
E: Gábor Attila, Kecskemét

VV7 Ira Haus Milesevac, 2009.01.12.
V:Wiskhy Alten Backerei M:Zambia haus Milesevac
E:Firic Péter

VV8 Asley von Schnitzer Team, 2009.01.01.
V:Victor Zellwldrand M:Grexana van Contra
E:Együtt Réka , Márton János Mátészalka

VV9 Újpesti-Farkas Remi, 2009.02.03.
V:Újpesti-Farkas Philippe M:Ideal Von Adflexxum Stadt
E: Szabó Ferenc, 6090 Kunszentmiklós

VV10 Sugovicai Bácsőr Qwenty, 2009.01.02.
V:Aron vom haus Milesevac M:Roxy vom Weber Haus
E:Juhász Gábor 6522 Gara

VS1 Doris von Weber-Haus, 2009.01.29.
V Whisky von der alten Backerei M:Meckie aus Wattenscheid
E: Csányi Tamás
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#161
Vá: Eredmények 5 éve  
Kalocsán 2009.07.18-án Tenyésszemlét és Körungot rendeztek, bírált:Otto Köber-Ahrens úr SV/D/
3 kutya sikeres SV körungot teljesített 2-szer kör1 és 1-szer kör2 minősítéssel
2 kutya szerzett HNJE Kör1 minősítést
3 kutya tenyésztésre alkalmas
3 hiányos örző-védő
4 kutya visszalépett
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#162
Vá: Eredmények 5 éve  
Fajtakiállítás Kalocsa 2009.07.19
Bíró: Otto-Köber Ahrens

Eredmények:

Mini baby szuka:
Nagyon Reményteljes
1. Easy Weber- Haus ( Solo W. H. - Urmel Lintichu) T: Takács János t: Kerner- Hegyi Judit
2. Dina Weber-Haus ( Whisky v. der Alten Backerei- Meckie aus Wattensheid) T. Takács János t: Loviscsák Mihály
3. Rögzöd- Völgyi Cora ( Dux Cuatro Flores- Rögzöd- Völgyi Héra) T+t: Kerner Hegyi Judit
4. Rögzöd-Völgyi Cipra ( Dux Cuatro Flores- Rögzöd-Völgyi Héra) T+t: Kerner Hegyi Judit
Reményteljes
1: Újpesti-Farkas Remi ( Újpesti- Farkas Philippe- Ideál v. Adflexum Stadt) T: Farkas Endre t: Szabó ferenc

Mini baby kan:
Nagyon Reményteljes
1. Schneider Tim ( Vanos van Noort- Hijam Question) T: Szabó Tamásné t: Kollár Tamás
2. Moltas van Contra ( Salut van Contra- Remsi van Contra T+t : Széplaki Dóra
3 Emir von Weber-Haus
4. Royal Genius Figo( Yoker Leithewald- Britta von Athosland) T+t: Tűzkő Béla
5. Rögzöd-Völgyi Colt Dux Cuatro Flores- Rögzöd-Völgyi Héra) T+t: Kerner Hegyi Judit
6. Érmelléki Szépség Perryt ( Dyo Paullander Hof- Érmelléki Szépség Cara) T: Guba Sándor t: Virág Sándor

Baby szuka
Nagyon Reményteljes
1. Bonita van Contra ( Wisco van Contra- Yuppy van Contra) T+t: Széplaki Dóra
2. Dalida van Contra( Wisco van Contra- ST-Johns Fanni) T: Széplaki Dóra t: Gressai Ákos
3. Tűzarany Clarissa ( KOngo von Royal Dream- Piroschka Haus Christa) T+t: Pári Csaba
4. Barbarossa van Contra ( Wisco van Contra- Yuppy van Contra) T+t: Széplaki Dóra
5. Hollywood van Contra ( Wisco van Contra- Brittany van Contra) T+t: Széplaki Dóra
6. Gáborland Virág ( Hilton von Bad-Boll - Gáborland Romy) T: Gábor Attila t: Banó Gergely

Béby kan:
Nagyon Reményteljes:
1. Asta von Schnitzer Team ( Viktor Zellvaltrand- Grexana van Contra) T+t: Márton János és Együtt Réka
2. Chico van Contra( Wisco van Contra- Oudette van Contra) TSzéplaki Dóra t: Kurucz József
3. Royal genius Dante ( Original haus Christa- R. G. Ariel) T: Tűzkő Béla t: Tűzkő Béla+ Rózsa Sándor

Kölyök szuka
Nagyon Reményteljes
1. Honda von Pannoniansee ( Ober von Bad-Boll- Mura von Media) T+t: Ravlic Zlatko
2. Amber van Contra ( Vento von der Hopfenhalle- Noblesse van Contra) T+t: Széplaki Dóra
3.Kővágóéri Juhász Ingrid ( Ando von Weber-Haus- Bankfalusi Harapós Gerda) T+t: Patyi Tibor
4. Mendy von Ultimo ( Pakros d'Ulmental- Bakai-Bátor Yawah) T+t: dr Péterffi Albert
5. Érmelléki Szépség Lara ( Turulvölgyi Harcos Alex- Leila) T: Guba Sándor t: Lajos Zsigmond
6. Becky de Eldorado ( Ray van Pavora- Wilderer Donna) T: Horváth István t: Kollár Tamás
7. Vác-Vágvölgyi Cimba ( Yerom haus Salihin- Zasia Hannoveranerhof) T: Truszka Zsolt t: Bakó Balázs

Kölyök kan:
Nagyon Reményteljes
1. Kővágóéri Juhász Igor( Ando Weber Haus- Bankfalusi Harapós Gerda) T+t: Patyi Tibor
2. Bred von Weber-Haus ( Ferro von der Hohenzeile- Bankfalusi-harapós Helga) T: Takács János t: Bába Ferenc
3. Érmelléki Szépség Lehel ( Turulvölgyi Harcos Alex- Leila) T: Guba Sándor t: Lajos Zsigmond

Növendék szuka:
Nagyon Jó
1. Wendy van Contra ( Vegas du Haut Mansard- Noblesse van Contra) T: Széplaki Dóra tHerold József
2. Ellinor von Paullander Hof ( Yello vom ST_ Michaels Berg- Noscha van Contra) T: Pálföldi Tamás t_ Redencki János
3. Mily von Godalis ( Godalis Tino- Hanka vom Osterberger Land) T Uday Jani t: Uday Jani+ Torma Mihály
4. Royal Genius Bridget ( original Haus Christa- Natalia von Sternhof) T+t Tűzkő Béla
5. Oti von Yugerland ( Brando Haus Gilice- Suzy von Yugerland) T: Zemanko Károly t: Rostási József
6. Schneider Rayssa ( Endrefalva Olympos- Gisell van Noort) T: Szabó Tamásné t: Kollár Tamás
7. Evita von Cherokee ( Godalis Hannibal- Undra von Buchorn) T: Marton Schweipert + Bagi Csilla t: Marton Schweipert+ Holové Vivien
8. Super Star Nicol ( Boss von Haus Milesevac- Super Star Kamilla) T+t: Rohonka Imra

1. Ingókői Jolly ( Zoltan von Moorbeck- Ingókői Cara) T+t: Róth Ferenc

Növendék kan
Nagyon Jó
1. Wiegor van Contra( Vegas du Haut Mansard- Noblesse van Contra) T+t: Széplaki Dóra
2. Elan von Paulgarten ( Zoltan von Moorbeck- Agva von Paulgarten ) T+t: Herku Pál
3. Rögzöd-Völgyi Beke ( Orbit von Hühnegrab- R. V. Héra) T: Hegyi Judit t: Kerner- Hegyi Judit
4. Arko Weber Haus ( Solo von Weber Haus- Meckie aus Wattenscheid) T+t: Takács János

Fiatal szuka:
Nagyon Jó
1. Ludmilla van Contra( Caius Van Contra- Leah van Contra) T: Széplaki Dórat: Együtt Réka és Márton János
2. Garmond Negra( Uran von der Wilhelmswarte- Tora von Becherbach) T3T: Magyari Levente
3. Szentvidi Elsa ( Szentvidi Alfi- Barby von Mogadisho) T: Farkas Zsolt t: farkas Zsolt és Lisztes Győző
4. Royal Völgyi Gina ( Tarzan Einsamer Wolf- Lakihegyi Gyémánt Boni) T+t: Szász István

Fiatal kan:
Nagyon Jó
1. Vegas von Weber Haus ( Jumbo Zenevredo- Bankfalusi Harapós Helga) T+t: Takács János
2. Szentvidi Dante ( Szentvidi Alfi- Gazdagpataki Stella) T+t: Farkas Zsolt

Külön szuka:
Nagyon jó
1. Umant Pannoniensee ( Amigo von Pannoniensee- Cindy del Alpe Adria ) T+t: Zlatko
2. Wanda van Contra ( Quax Danischen Hof -India van Contra) T+t: Széplaki Dóra
3. India von Hirsman ( Quax Danischen Hof- Gana Z Lintichu ) T: Hucz János t: Martin József
4. Piroschka Haus Christa( Caruso Hawelkaweg- Gerda Haus Christa) T: Bíró Zsolt t: Pári Csaba

Külön kan
Nagyon Jó
1. Wisco van Contra ( Vegas du Haut Mansard- Noblesse van Contra) T: Széplaki Dóra t: Suki József
2. Perryt van Contra ( Remus Gero- Leah van Contra) T: Széplaki Dóra t: Márton János
3. Enzo Haus Gilice (Douglas aus Wattenscheid - Jella aus Wattenscheid) T: Gilice Tibor t: Rostási József

1. Darius Kikora ( Canto von Alpenheim - Nicy von Luxol) T: Kratovic Dejan t: Szász István

Munka szuka:
Kitünő
1. Dassy van Contra( Karat's Ulk- India van Contra) T: Széplaki Dóra t: Mayer Csaba
2. Meckie aus Wattenscheid ( Zamp Thermodos- Spiera aus Wattenscheid) T: Waldemar Köber t. Takács János

1. Kunsági Royal Dia ( Djiengeskahn Santes Home- Astra von Túr) T+t: Barkóczi Ottó

Munka kan
Kitünő
1. Kai von Holtkamper Hof ( Ilbo Holtkamper See- Cita Holtkamper Hof) T: Jörg Niedergassel t: Iván János
2. Wotan van Contra ( Quax Danischen Hof- India van Contra) T+t: Széplaki Dóra
3. Crassus von Oberwald( Eloy von ST-Michaels Berg - Gazdagpataki Nicky) T+t: Magyar Tibor

Kiállítás legszebb szukája: Wendy van Contra
Kiállítás legszebb kanja: Kai Holtkamper Hof
Tenyészcsoport győztes: " van Contra" Kennel
Utódcsoport győztes: Wisco van Contra
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#164
Vá: Eredmények 5 éve  
[b]LG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 26.07.2009 in Wimmelburg (LG19)


Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
V 1 *Ingodds Agassi 2162689, 07.10.03, SchH3 (Ghandi Arlett - Ingodds Nodessa) Heyer Georg,49685 Drantum
V 2 *Shicco von der Freiheit Westerholt 2190046, 13.10.06, SchH3 (Maestro Osterberger-Land - Nannila Freiheit Westerholt) Lang Ralf,37688 Beverungen
V 3 *Paul vom Bierstadter Hof 2199887, 01.05.07, SchH3 (Odin Holtkämper Hof - Nesta Bierstadter Hof) Vogt Michael,65326 Aarbergen
V 4 *Bojan vom Pendler 2191414, 03.11.06, SchH3 (Vegas Haut Mansard - Inez Prinzessin) Meinen Wolfgang & Setyobudi Edwin
V 5 Joker vom Eichenplatz 2203726, 09.03.07, SchH2 (Yukon Bastillie - Alisha Eichenplatz) Wischalla Lutz & Patten Willi
V 6 *Yoe vom Haus Salihin 2165496, 21.06.05, SchH3 IP3 FH2 (Mark Schwalmbergtal - Heksa Werther-Mühle) Salihin Budiman,58300 Wetter
V 7 *Bacchus vom Merlin 2182773, 21.03.06, SchH3 (Andrjuscha Noort - Venus Merlin) Lampe Martina,13435 Berlin
V 8 *Ilka's Tequila 2186216, 30.06.06, SchH3(FPR3) (Vegas Haut Mansard - Godalis Hela) Schudda Petra & Blume Horst
V 9 *Ix aus der Birkenschäferei 2184864, 18.06.06, SchH3 (Arex Panoniansee - Gesa Steinway-Park) Brehm Heinz,37412 Herzberg
V 10 *Porto Semper Wictor HR 26433, 16.04.07, IP1 (Vegas Haut Mansard - Tricksie Fürstenperle) Ivaskovic Duro,HR-10020 Klara
V 11 *Carly de la Petite Commune 2234028, 28.02.07, SchH3 (Scott Agrigento - Vanda Petite Commune) Curth Marcel & Ehles Andre,06188 Landsberg
V 12 *Filou von Ducati 2178324, 24.08.05, SchH3 (Bravos Steffen Haus - Bali Ducati) Heine Stefan,37339 Hundeshagen
V 13 (*)Vac-Vagvölgyi Tyson MET.Nj. 9019/07, 12.04.07, (SchH1) (Douglas Wattenscheid - Vac-Vagvölgyi Olga) Zoltan Izak,H-2600 Vac
V 14 *Elias vom Scheunentor 2178260, 28.02.06, SchH1 (Ilbo Holtkämper See - Bea Scheunentor) Kleinecke Heiko,38486 Neuendorf
V 15 (*)Wisky von der alten Bäckerei 2196966, 28.02.07, (SchH1) (Ilbo Holtkämper See - Yucca Brunnenstraße) Paksoy Naim Can & Chlebik Jozsef
V 16 *Idefix von den Leinewiesen 2110567, 12.09.02, SchH3 IP3 (Kevin Murrtal - Biene Leinewiesen) Dylda-Scheil Kerstin,06749 Bitterfeld
V 17 *Costa vom Herzbach 2191213, 25.10.06, SchH3 (Negus Holtkämper See - Wiska Herzbach) Reinländer Gerd,99958 Illeben
V 18 *Benz vom Luchweg 2164487, 30.01.05, SchH2(3) (Orkan Finkenschlag - Orissa Hühnegrab) Goldbach Jörg,38108 Braunschweig
V 19 *Huck von der alten Hartsteinwerke 2171594, 24.06.05, SchH3 FH2 (Zonk Edelgarten - Bessy Edelgarten) Hefner Jürgen,39590 Tangermünde
V 20 *Konan Blue-Iris 2199373, 04.04.07, SchH2 (Odin Holtkämper Hof - Clarissa Blue-Iris) Nelde Sabine,63543 Neuberg
V 21 *Kid von der Eschelbronner Schloßwiese 2202788, 22.06.07, SchH1 (Quantum Arminius - Karla Haus Acton) Franke Roland,39221 Welsleben
V 22 *Esico von Scrapelowe 2164517, 24.03.05, SchH3 (Nilo Eichenplatz - Maya Eichenplatz) Wischalla Bernhard,06313 Wimmelburg
V 23 *Inox vom Valtenberg 2188352, 13.07.06, SchH1 (Naxos Holtkämper See - Jenny Monopteros) Deznan Florin,RO-29000 Arad
V 24 *Tino von der Fangschleuse 2199008, 04.02.07, SchH3 (Quentin Fangschleuse - Conni Poignitzer-Land) Krüger Ingeborg,15537 Grünheide
V 25 *Nardo vom Grenzblick 2141382, 16.03.04, SchH3 IP3 (Yasko Riederloh - Happy Grenzblick) Bartnik Klaus,06502 Weddersleben
V 26 *Azlan Petit Geant AKC DN 14248901, 24.12.05, SchH3 (Natan Gelezinis vilkas - Baska Oger Schloss) Deresh Irina & Böhm Carsten
V 27 *Karly von der Herbsteiche 2147318, 15.07.04, SchH3 (Yasko Farbenspiel - Franceska Strothheide) Jochheim Reinhard,06406 Bernburg
SG 1 *Lockhoff's Nico 2179226, 24.01.06, SchH3 IP3 FH1 (Axel Tutow-Dorf - Lockhoff's Kim) Fränk Helga,18055 Rostock
SG 2 Diego von Bad Anna 2164992, 14.05.05, SchH1 (Jupp Hof Fricke - Nicka Weidensohl) Herrling Hartmut,06456 Sandersleben
A 1 *Rick vom Externstein 2193085, 22.11.06, SchH3 (Quenn Löher Weg - Trine Fiemereck) Nordsieck Wilhelm,32361 Preußisch Oldendorf


Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
V 1 *Alisha vom Eichenplatz 2162911, 27.04.05, SchH2 (Zamp Thermodos - Daggi Cuatro Flores) Wischalla Lutz & Patten Willi,06313 Wimmelburg
V 2 *Egga vom Osterberger-Land 2204959, 10.04.07, SchH3 RH1 (Vegas Haut Mansard - Qenni Osterberger-Land) Wortmann Dirk,49504 Lotte
V 3 *Nora vom Suentelstein 2197514, 08.03.07, SchH3 (Vegas Haut Mansard - Celin Suentelstein) Hanswillemenke Daniel,33335 Gütersloh
V 4 *Romina von der Piste Trophe 2162701, 14.03.05, SchH3 (Attila Piste Trophe - Pam Piste Trophe) Bösl Erich,92421 Schwandorf
V 5 *Sari von der Freiheit Westerholt 2190048, 13.10.06, SchH1 (Maestro Osterberger-Land - Nannila Freiheit Westerholt) Lang Ralf & Hartmann Elmar,37688 Beverun
V 6 *Amanda am Seeteich 2165213, 19.06.05, SchH2 (Packo Feuermelder - Waleah Seeteich) Harms Hans Jürgen,38446 Wolfsburg
V 7 *Fanta vom Thalberger Land 2187818, 21.07.06, SchH2 (Vadim Haut Mansard - Walla Thalberger Land) Keil Hagen,04924 Thalberg
V 8 *Betty von der Grafenburg (Ost) 2199598, 21.09.06, SchH1 (Kenzo Grafenburg (Ost) - Liza Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
V 9 Erle vom Bramberg 2203561, 22.04.07, SchH1 (Vello Nixenschlucht - Urmel Bramberg) Bräder Sieglinde,99510 Pfiffelbach
V 10 *Puppe vom Messina 2138992, 01.08.03, SchH2 (Hill Farbenspiel - Ilse Messina) Kopp Torsten,19386 Vietlübbe
V 11 *Enigma vom Luchweg 2179741, 27.01.06, SchH1 (Zamp Frankengold - Onella Hühnegrab) Langer Stefani,38108 Braunschweig
V 12 Askepott Av Rostadgarden NKK 21166/06, 13.03.06, SchH1 (Mischaland's Obelix - Fella Vinnvarg) Oyvind Sather,N-2450 Rena
V 13 *Shila vom Steinway-Park 2174901, 02.12.05, SchH1 (Quenn Löher Weg - Melli Batu) Gippner Volkmar,06667 Langendorf
V 14 *Nina Precision CKC TN 194115, 26.07.07, SchH2 (Fello Zomerdijkslanden - Zura Merlin) Eram Philip,CA-* Kilbride, ON L0P 1G0
V 15 *Biggy von Groß-Zünder 2189431, 14.09.06, SchH3 (Quenn Löher Weg - Mary Groß-Zünder) Bark Friedhelm,49356 Diepholz
V 16 (*)Endrefalva Cleopatra 2166612, 06.05.05, SchH1 (Pakros Ulmental - Endrefalva Chicoletti) Khauitonova Tatiana,RU-129281 Moskau
V 17 Tanja vom Wolfstal 2198737, 31.12.06, SchH1 (Indor Wolfstal - Jana Eichenplatz) Ottilie Frank,06528 Emseloh
V 18 *Fila vom Hasseltal 2162352, 02.02.05, SchH3 (Ursos Kanarieneck - Inka Glockeneck) Tretbar Marga,06647 Dietrichsroda
V 19 Hanka vom Sybillenhof 2186750, 25.06.06, SchH1 (Bob Grafenburg (Ost) - Orla Reststrauch) Götschel Jürgen,06543 Pansfelde
V 20 *Roxxi vom Hauswalder Bach 2179734, 11.03.06, SchH1 (Janos Noriswand - Anna Hauswalder Bach) Feldbinder Wolfgang,01877 Bischofswerda
V 21 *Häsel von den Leinewiesen 2098590, 02.12.01, SchH3 (Neptun Bad-Boll - Foxi Leinewiesen) Sowein Simon,06844 Dessau
V 22 *Jule vom Inselhof 2193102, 18.11.06, SchH3 FH2(IP3) (Bago schönen Wippertal - Cati Inselhof) Bergander Manfred,06120 Halle
V 23 *Grit vom Salzhügel 2188693, 24.04.06, SchH1 (Jerry-Lee Steierwald - Olympia Türkenkopf) Winkler Norbert,06528 Wallhausen


Junghundklasse Rüden, Richter: Gothe Klaus
SG 1 Ron della Bocca del Vesuvio LOI 08/89382, 03.10.07, (Xaro Monti della Laga - Ania Bocca del Vesuvio) Perillo Alfonso,I-80048 Sant Anastasia/Napoli
SG 2 (*)Canyon von der Lars-Aue 2210943, 05.11.07, SchH2 (Rico Altenberger Land - Bea Blue Velvet) Schleuter Norbert,48341 Altenberge
SG 3 Tormenstorps Exter SKK 69507/2007, 30.10.07, (Yukon Bastillie - Mischaland's Candy) Wängquist Fredrik,S-524 95 Ljung
SG 4 Troj Cikvita JR 730461, 08.11.07, (Enzo Vedmirs - Venus Cikvita) Branislav Cirovic,YU-14000 Valjevo
SG 5 Rayk vom Hasenborn 2211973, 02.01.08, (Matscho Hasenborn - Ladriel Aducht) Menze Klaus,59379 Selm
SG 6 (*)Macho vom Messina 2214463, 30.12.07, SchH1 (Naxos Holtkämper See - Meggi Messina) Schwanke Jens & Kopp Torsten
SG 7 (*)Negus Karil's London RKF 2205432, 24.09.07, (SchH1) (Xeno Elzmündungsraum - Yacci Ahrainer Schlößerl) Kusmin Aleksandr,RU-628463 HMAO
SG 8 Rademberg LOI 08/90874, 10.11.07, (Quenn Löher Weg - Vammy Pozzo Antico) Falcone Gaetano,I-81012 Alvignano
SG 9 (*)Taris dei Profeti LOI 08/61411, 06.09.07, (SchH1) (Irok Karanberg - Venus Profeti) Dr. Profeti Giuliano,I-56020 La Serra (Pisa)
SG 10 Gazza v. Tamaraspitze LOSH 1030641, 30.09.07, (Eskan Finkenschlag - Caty Tamaraspitze) Van Sweevelt Alfons,B-3590 Diepenbeek
SG 11 Gaiko v. Haus Santo LOSH 1028831, 13.10.07, (Yukon Bastillie - Xenna Haus Hagendoorn) Aerts Tamara,B-2450 Meerhout
SG 12 Quirin von den zwei Steinen 2209471, 06.11.07, (Vento Hopfenhalle - Betty zwei Steinen) Hübner Joachim,39418 Staßfurt
SG 13 Dingo du Domaine du Val d'Aulnoy 2232093, 22.01.08, (Godalis Tino - Texane Domaine du Val d'Aulnoy) Franz Manfred,06268 Mücheln
SG 14 Aiko vom Schaumburger Hof 2215777, 01.12.07, (Vincent Arenzburg - Uzzi Portaner) Seggebruch Klaus,31683 Obernkirchen
SG 15 Valco von der Dänischen Wieck 2207014, 21.09.07, SchH1 (Xandro Tollensestrand - Walla Dänischen Hof) Schult Klaus & Oberüber Klaus,17509 Kemnitz
SG 16 Arek vom Schaumburger Hof 2215780, 01.12.07, (Vincent Arenzburg - Uzzi Portaner) Barnekow Rosemarie,14712 Rathenow
SG 17 Quen v.d. Dolomiten LOI 08/88864, 05.12.07, (Vegas Haut Mansard - Loise Dolomiten) Gasser Plaikner Annelies,I-39030 Vintl-Vandoies


Junghundklasse Hündinnen, Richter: Begier Hans-Jürgen
SG 1 Gill v. Haus Santo LOSH 1028834, 13.10.07, (Yukon Bastillie - Xenna Haus Hagendoorn) Vansant-Engelen Marc,B-2440 Geel
SG 2 *Leila vom Drei Birkenzwinger 2210912, 16.10.07, SchH1 (Merlin Osterberger-Land - Farina Drei Birkenzwinger) Karl Hans & Engel Reinhard,66386 St. Ingbert
SG 3 Oilily Blue-Iris 2211248, 04.12.07, (Quantum Fiemereck - Gabana Blue-Iris) Nelde Sabine,63543 Neuberg
SG 4 Tamara v. Haus Christa MET.Nj. 607/08, 15.01.08, (Ober Bad-Boll - Gerda Haus Christa) Bösl Erich,92421 Schwandorf
SG 5 Melci vom Messina 2214467, 30.12.07, SchH1 (Naxos Holtkämper See - Meggi Messina) Kopp Torsten,19386 Vietlübbe
SG 6 Martha von Tronje 2209836, 05.10.07, (Yukon Bastillie - Pepita Tronje) Meßler Nikolaus,50933 Köln
SG 7 Xambi von der Freiheit Westerholt 2211659, 30.11.07, (SchH1) (Kwantum Klostermoor - Pitty Freiheit Westerholt) Lang Ralf,37688 Beverungen
SG 8 Ayla von Haus Gerstenberg 2209773, 04.10.07, (SchH1) (Yerom Haus Salihin - Daulökke's Yaffa) Gerstenberg F. & Gerstenberg T.,31228 Peine
SG 9 Diva v. Asics LOI 08/126010, 12.11.07, (Quenn Löher Weg - Afra Asics) Marchetti Delfo,I-53019 Siena
SG 10 Anja vom Grünpark 2216123, 19.01.08, (Markus Status quo - Faith Leichtweishöhle) Heß Andreas,59557 Lippstadt
SG 11 Ulme vom Feuermelder 2220256, 14.01.08, (Uran Wilhelmswarte - Butterfly Trentino) Gumbel Rainer,34590 Wabern
SG 12 Aloa vom Team Fiemereck 2208597, 27.10.07, (Odin Holtkämper Hof - Oduscha Team Fiemereck) Wicht Elena,96049 Bamberg
SG 13 Texa dei Profeti LOI 08/61412, 06.09.07, (Irok Karanberg - Venus Profeti) Dr. Profeti Giuliano,I-56020 La Serra (Pisa)
SG 14 Pasion vom Zellwaldrand 2226441, 17.01.08, (Arak Ferme Malgre L'eau - Kosma Zellwaldrand) Meißner Dietmar,06295 Schmalzerode
SG 15 Gunda vom Quartier Latin 2215776, 11.01.08, (SchH1) (Digger Elzmündungsraum - Uskya Quartier Latin) Gabriel Dirk,64646 Heppenheim
SG 16 Trischa Fabare Bohemia CMKU/DS 67700/07, 22.11.07, (Viki Podradbuzi - Zartha Fabare Bohemia) Skrbek Pavel,CZ-153 00 Prag 5
SG 17 Elexa vom Hanneß 2209870, 20.11.07, SchH1(2) (Odin Holtkämper Hof - Vienchen Hanneß) Limmer Hans,93358 St. Johann
SG 18 Gila vom Hause Kampenhuber 2211328, 26.09.07, (Idol Holtkämper Hof - Ussi Römersteig) Willeitner Virginia,84387 Julbach
SG 19 Fely vom Wendekreis 2228895, 26.01.08, (Xamp Precision - Meike Schloß Rügland) Eram Philip,CA-* Kilbride, ON L0P 1G0
SG 20 Hirka vom St.-Michaels-Berg 2211639, 28.11.07, SchH1 (Vegas Haut Mansard - Quina St.-Michaels-Berg) Zwiertz Werner,37688 Beverungen
SG 21 Mona von der Karl-May Höhle 2215343, 25.01.08, (Norik Colli Storici - Tina Schacher) Schüßler Dietmar & Schüßler Sabine
SG 22 Tessi ze Sprecowa PKR-I 61446, 20.11.07, (IP1) (Odin Holtkämper Hof - Diwa Sprecowa) Grzywazc Miroslaw,PL-11-010 Barczewo
SG 23 Xalia vom Bergmannsland 2217044, 24.10.07, SchH1 (Jumbo Zenevredo - Tessa Bergmannsland) Kasuch Christian,06317 Stedten
SG 24 Debie de L'Oree de Bretagne LOF 613990, 20.01.08, (Negus Holtkämper See - Vendy L'Oree de Bretagne) Pied Johan,F-53230 La Chapelle Craonnaise
SG 25 Zoe vom Godecke Michels 2216296, 20.12.07, (Markus Status quo - Usa Godecke Michels) Grob Stephan,21077 Hamburg
SG 26 Palme von den zwei Steinen 2209479, 19.09.07, SchH1 (Vegas Haut Mansard - Bonny zwei Steinen) Reich Erwin,39116 Magdeburg
SG 27 Alba vom Haus-Farrenkopf 2211755, 05.10.07, (Wilson Schnuckenweide - Oxana Haus-Farrenkopf) Farrenkopf Werner,74731 Walldürn
SG 28 *Cleo vom Stüterberg 2209323, 19.09.07, SchH2 (Karat's Ulk - Otti vier Scheunen) Gehrmann Anita,55234 Wahlheim
SG 29 Coca Nova-Langfuhr PKR-I 60569, 14.09.07, (Wesley Trafalga - Angie Trafalga) Dykowski Pawel,PL-14-300 Morag
SG 30 Ninga v. Petworld TRSV 1007103001, 27.10.07, (Dux Cuatro Flores - Ninga Lengernheide) Chlebik Jozsef,H-4200 Hajduszobozto
SG 31 Quantra vom Hühnegrab 2212702, 25.12.07, (Ober Bad-Boll - Kira Hühnegrab) Scheerer Heinz,56357 Geisig
SG 32 (*)Hermine vom Osterberger-Land 2211208, 04.12.07, SchH1 (Negus Holtkämper See - Celin Suentelstein) Klußmann Isabell,38543 Hillerse
SG 33 Quanda von der Tanzdiele 2209452, 12.10.07, (Huppy Leinewiesen - Goldi Leinewiesen) Gippner Volkmar,06667 Langendorf
SG 34 Ina vom Wolkenstein 2213059, 23.12.07, (Bazi Urbecke - Usti Wolkenstein) Wolkenstein Erich,12683 Berlin
SG 35 (*)Baffie vom Friedländer Land 2210429, 15.11.07, SchH1 (Andrjuscha Noort - Quitte Lentulo) Oehmke Axel,17098 Friedland
SG 36 Flocke vom Herzbach 2211344, 30.10.07, (Wesley Dan Alhedy's Hoeve - Waleska Holtkämper Hof) Reinländer Gerd,99958 Illeben
SG 37 Uri vom Mönchberg 2215894, 22.01.08, (Zambo Mönchberg - Quille Mönchberg) Preiß Detlef,99706 Badra
SG 38 Easy aus Yellow's Dream 2214404, 12.11.07, SchH1 (Conner Scheunentor - Branca Yellow's Dream) Ode Kordula,06484 Quedlinburg


Jugendklasse Rüden, Richter: Gothe Klaus
SG 1 Rock del Catone LOI 0898453, 10.02.08, (Hero Camporeale - Uderi Catone) Paccani Asperti,Italien
SG 2 Noah vom Eichenplatz 2218424, 07.02.08, (Uran Wilhelmswarte - Osaka Fichtenschlag) Wischalla Lutz & Gumbel Rainer
SG 3 Camillo von Pallas Athene 2214183, 08.02.08, (Quentin Karanberg - Skeidar's J'Adore) Maibüchen Jürgen,51515 Kürten
SG 4 Ando von der Hopfenhalle 2215853, 26.02.08, (Wesley Descharo - Chandra Arline) Gabriel Dirk,64646 Heppenheim
SG 5 Tornado von den Paderquellen 2218023, 18.02.08, (Arex Herbramer-Wald - Nena Paderquellen) Krieger Guido,33175 Bad Lippspringe
SG 6 Ufo vom Lärchenhain 2222701, 07.07.08, (Tyson Köttersbusch - Ussa Lärchenhain) Buß Vincent,49163 Bohmte
SG 7 Nick von der Grafenburg (Ost) 2220269, 26.05.08, (Andrjuscha Noort - Kenia Grafenburg (Ost)) Goerke Hartmut,39649 Dannefeld
SG 8 Karl vom Haus Niemes 2222419, 15.07.08, (Quantas Schanzlache - Biene Haus Niemes) Wacker Dieter,67105 Schifferstadt
SG 9 Orkan vom Eichenplatz 2215536, 12.03.08, (Quenn Löher Weg - Alisha Eichenplatz) Patten Willi & Wischalla Lutz,41466 Neuss
SG 10 Regul Lait Erzog RKF 2225142, 26.03.08, (Boris Regul - Amelie Wiesenring) Zoubtsova Svetlana,14947 Nuthe-Urstromtal
SG 11 Marko z Arnultovic CMKU/DS 69764/08, 26.05.08, (Markus Status quo - Holly Arnultovic) Janata Roman,CZ-473 01 Novj Bor
SG 12 Windsor von der Dunieschenke 2222457, 30.06.08, (Yoe Haus Salihin - Yessie Dunieschenke) Bührig Bettina,31234 Edemissen


Jugendklasse Hündinnen, Richter: Begier Hans-Jürgen
SG 1 Ossi vom Eichenplatz 2215539, 12.03.08, (Quenn Löher Weg - Alisha Eichenplatz) Wischalla Lutz & Patten Willi,06313 Wimmelburg
SG 2 Jana von Sensei 2221415, 16.06.08, (Ingodds Agassi - Akira Sensei) Bösl Erich,92421 Schwandorf
SG 3 Biyou von Pallas Athene 2214621, 05.02.08, (Zamp Thermodos - Liz Pallas Athene) Maibüchen Jürgen,51515 Kürten
SG 4 Bibi vom Almhof 2219951, 04.02.08, (Erik Elzmündungsraum - Janka Almhof) Weigel Andreas & Weigel Christina
SG 5 Bria von Brabandt 2219912, 21.05.08, (Imex Emkendorfer Park - Ornella Emkendorfer Park) Klußmann Isabell,38543 Hillerse
SG 6 Biene vom Lamorak 2220861, 22.06.08, (Nesch Grafenburg (Ost) - Alma Lancelot) Bretschneider Silke,39264 Steckby
SG 7 Samira vom Lärchenhain 2218959, 07.05.08, (Yerom Haus Salihin - Maxima Lärchenhain) Buß Helmut,49163 Bohmte
SG 8 Wasthi v. Contra SZB 545/08, 13.03.08, (Vegas Haut Mansard - Noblesse Contra) Szeplaki Dora,H-2030 Erd
SG 9 Rabienne aus der Brunnenstraße 2215415, 01.03.08, (Marko Schwarzen Ach - Ussy Dänischen Hof) Skrbek Pavel,CZ-153 00 Praha 5 - Radotin
SG 10 Gisa von der Millionenbrücke 2217442, 26.03.08, (Jerry-Lee Steierwald - Zari Millionenbrücke) Parnitzke Hans,06295 Wolferode
SG 11 Zara v. Petworld TRSV 0408143508, 12.05.08, (Quantum Fiemereck - Dara FREESE LAND) Paksoy Naim Can,TR-06218 Kadikoy-Istanbul
SG 12 Warta vom Emkendorfer Park 2220095, 09.03.08, (Buka Agilolfinger - Chantal Emkendorfer Park) Karl Jörg,06295 Eisleben
SG 13 Magic z Arnultovic CMKU/DS 69768/08, 26.05.08, (Markus Status quo - Holly Arnultovic) Janata Roman,CZ-473 01 Novj Bor


Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
VV 1 Wodan vom Lärchenhain 2227305, 11.09.08, (Negus Holtkämper See - Boogie Ochsentor) Buß Helmut,49163 Bohmte
VV 2 Xenox vom Frankengold 2224291, 28.07.08, (X-Box Precision - Diva Werderschen) Eram Philip,CA-* Kilbride, ON L0P 1G0
VV 3 Anton vom Bieseland 2232720, 13.10.08, (Victor Zellwaldrand - Tessa Lindenhayner Flur) Meyer Christian,39606 Osterburg
VV 4 Uli vom Steierwald 2229042, 22.09.08, (Pan Steierwald - Freya Salzhügel) Winter Christiane,06526 Sangerhausen


Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
VV 1 Sahra von den zwei Steinen 2228192, 12.10.08, (Pan Steierwald - Zelly zwei Steinen) Fehrmann-Reich Jacqueline,39116 Magdeburg
VV 2 Dascha Tombo PKR-I 63075, 28.07.08, (Markus Status quo - Linka Zomerdijkslanden) Bogucki Tomasz,PL-64-920 Pila
VV 3 Chiara vom Beeketal 2224355, 05.08.08, (Pango Burg Reichenstein - Una Klobenwalde) Dannenberg Ralf,39638 Schwiesau
VV 4 Vroni vom Steinway-Park 2226337, 06.08.08, (Panjo Kirschental - Melli Batu) Bührig Bettina,31234 Edemissen
 
Naplózott Naplózott  
 
Módosítás: 2010.10.05 14:07 Név: Bíró Zsolt.
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#166
Vá: Eredmények 4 éve, 12 hónapja  
LG-Zucht- und Nachwuchsschau mit HGH
am 02.08.2009 in Memmingen 1970 e.V. (LG15)

Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
V 1 *Yukon von der Bastillie 2157960, 19.12.04, SchH3 (Hill Farbenspiel - Merrya Vallendarer Höhe) Acht Astrid,56170 Bendorf
V 2 *Furbo degli Achei 2213251, 11.04.06, SchH3 IP2 (Quenn Löher Weg - Fenia Achei) Musolino Luciano,I-21033 Cittiglio (Varese)
V 3 *Ober von Bad-Boll 2169889, 21.07.05, SchH3 (Giovanni Kapellenberg - Aike Gigelsfelsen) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
V 4 *Paer vom Hasenborn 2194208, 19.09.06, SchH2 (Quenn Löher Weg - Yada Mittelwest) Jani Amrita,GB-- London SW15 5NB
V 5 *Arex von der Wilhelmswarte 2196624, 06.03.07, SchH2 (Vegas Haut Mansard - Ulli Aurelius) Benitz Liliane,85084 Reichertshofen
V 6 *Kanto von der Karl-May Höhle 2192183, 23.11.06, SchH3 (Zamp Thermodos - Gina Karl-May Höhle) Schüßler Dietmar & Späth Heinz,85309 Pörnbach
V 7 *Fanto v. Renderau 2234665, 07.07.06, SchH3 (Tor Casa Nobili - Rebeca Tjeuke Meer) Kartheiser Ansgar,54597 Feuerscheid
V 8 *Jakas Garliavietis 2210987, 23.01.06, SchH3 FH2 (Ken Elzmündungsraum - Gambi Garliavietis) Menze Klaus,59379 Selm
V 9 *Tex del Murnighello 2196918, 12.04.05, SchH3 IP2 (Quantum Arminius - Litz Murnighello) Vuolo Antonio,I-25086 Rezzato (BS)
V 10 *Bill von der Fürstenau 2194896, 02.02.07, SchH3 (Quenn Löher Weg - Viola Haus Seltenreich) Fackelmann Dieter,69151 Neckargemünd
V 11 Dino di Casa Nobili LOI 08/11932, 20.03.07, (IP1) (Xaro Monti della Laga - Bona Casa Nobili) Strazzo Enrico,I-10157 Venaria Reale
V 12 *Norik dei Colli Storici 2195786, 28.08.05, SchH3 (Aiko Goldenen Zweig - Bonnie Burg Reichenstein) Helfrich Bernd,83083 Riedering
V 13 *Jumbo di Zenevredo 2190622, 22.03.05, SchH3 (Janos Noriswand - Gilda Casa Mary) Heigl Franz & Dr. Salentina Claudio
V 14 *Chivas von Bad-Boll 2199879, 02.05.07, SchH2 (Odin Holtkämper Hof - Aike Gigelsfelsen) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
V 15 *Will vom Hutberg 2204081, 06.07.07, SchH2 (Jaguar Arkanum - Palme Hutberg) Schneider Gerhard,74673 Mulfingen
V 16 *Beckham von Bad-Boll 2198409, 03.04.07, SchH2 (Vegas Haut Mansard - Ywana Bad-Boll) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
V 17 (*)Geck di Casa Nobili LOI 08/40121, 04.06.07, SchH1(2) (Tor Casa Nobili - Linda Toraja) Nobili Luigi,I-81057 Teano (CE)
V 18 *Yoss vom Hühnegrab 2176570, 04.01.06, SchH3 (Orbit Hühnegrab - Yonna Hühnegrab) Rem Rudolf,94447 Plattling
V 19 Xaver v. Loosbroekerhaus NHSB 2660818, 13.06.07, SchH1 (Xitus Murrtal - Chera Loosbroekerhaus) Roumans Josef,Luxemburg
V 20 *Xento vom Freudental 2167651, 26.07.05, SchH3 (Mark Schwalmbergtal - Vossy Freudental) Hübner Reinhold,88422 Oggelshausen
V 21 *Orrex vom Martelsberg 2176479, 10.11.05, SchH3 (Dux Cuatro Flores - Bella Godalis) Schwenninger Karl,73450 Neresheim
V 22 *Kenzo Crveni Mayestoso HR 26381, 30.03.07, IP1(2) (Karas Crveni Mayestoso - Isis Kovacica) Milic Mario,HR-10361 Sesvetski Krayevac
V 23 *Straus dei Cimmeri 2235863, 26.05.07, SchH2 (Vegas Haut Mansard - Perle Jahnhöhe) Sorbello Gregorio,I-95100 Catania
V 24 *Porto Semper Wictor HR 26433, 16.04.07, IP1 (Vegas Haut Mansard - Tricksie Fürstenperle) Ivaskovic Duro,HR-10020 Klara
V 25 *Indro von der Buchecke 2174331, 23.09.05, SchH3 (Aiko Goldenen Zweig - Wega Buchecke) Buchecker Franz,94536 Eppenschlag
V 26 *Caipi vom Schacher 2199325, 08.03.07, SchH1 (Vegas Haut Mansard - Xena Schacher) Wittmann Max & Karl Ramona,85092 Kösching
V 27 *Eron vom Deutschen Eck 2192415, 23.11.06, SchH3 (Andrjuscha Noort - Yessie Deutschen Eck) Hüttenrauch Karsten,56459 Willmenrod
V 28 *Niklas vom Wittelsbacher Schloß 2142411, 18.04.04, SchH2 (Baru Haus Yü - Romi Wittelsbacher Schloß) Augustin Albert,86551 Aichach
V 29 *Hawel vom Hawelkaweg 2159429, 01.11.04, IP2 ÖPO3 (Armin Agrigento - Ivett Hawelkaweg) Grohmann Walter,35469 Allendorf
V 30 *Mec vom Ascherloch 2178090, 09.12.05, SchH1(2) (Gordon Kirschental - Inga Klebinger Schloß) Gläßel Angelika,95126 Schwarzenbach/Saale
V 31 *Excalibur von AnDE-HeNA 2202313, 15.06.07, SchH2 (Xitus Murrtal - Alexa Lancelot) Biber Andreas,74538 Rosengarten-Rieden
V 32 Attila von der Ehrenfeste 2204049, 23.05.07, IP1 (Jumbo Zenevredo - Flair Ehrenfeste) Freimuth Anita,94569 Stephansposching
V 33 *Ben vom Haberland 8017931, 02.02.07, SchH3 (Dux Cuatro Flores - Aischa Quarin) Frantz Ute & Schirm Stefan,US-KY 40515 Lexington,
V 34 *Javir vom Talka Marda 2125110, 20.05.03, SchH3(SG-WUSV-WM)(Dago schwarzen Pegasus - Quaste Ankenrütt) Knoche Michaela,86356 Neusäß
V 35 *Aslan vom Belle Amber 2184574, 06.07.06, SchH3 IP3 (Bazi Urbecke - Baxa Externstein) Mielchen Volker & Stenner Friedrich,59457 Werl
V 36 *Brick von Rammelon 2175037, 07.12.05, SchH3 (Gringo Mohnwiese - Fame Geißenwand) Pfleger Andre,F-67670 Mommenheim

Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Arth Peter
V 1 *Lea d' Ulmental LOI 06/35198, 29.08.05, SchH2 (Parko Ulmental - Benny Ulmental) Sievers Klaus,85095 Dörndorf
V 2 *Dara vom Murrtal 2182852, 13.03.06, SchH3 (Pakros Ulmental - Chica Baiertalerstraße) Maier Kurt,71570 Oppenweiler
V 3 *Bella vom Kuckucksland 2201185, 17.05.07, SchH2 (Vegas Haut Mansard - Zora Ochsentor) Grünewald Ottmar,63263 Neu-Isenburg
V 4 *Dola vom Bergmannshof 2187492, 03.06.06, SchH2 (Arex Panoniansee - Olympia Fürstenberg) Li Yuk Tak T. & Unterberg Christina
V 5 *Babuschka von der Martinskapelle 2204948, 01.06.07, SchH3 (Vegas Haut Mansard - Queen Martinskapelle) Benitz Winfried,85084 Reichertshofen
V 6 *Visa von Bad-Boll 2180933, 29.03.06, SchH2 (Quenn Löher Weg - Diva Badsee) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
V 7 *Dolli vom Karlsfelder Hof 2183990, 04.06.06, SchH2 (Vegas Haut Mansard - Queen Hause Monika) Carne Luca,I-24053 Brignano (BG)
V 8 *Veijona von der Fürstenperle 2186651, 26.07.06, SchH1 (Yanox Bad-Boll - Aike Gigelsfelsen) Husain Imran,73101 Aichelberg
V 9 *Titti di Val del Lambro LOI 05/69596, 04.03.05, SchH1 (Erasmus Noort - Duffy Duk Val del Lambro) Beggiato Stefano & Colombo Constanza
V 10 *Piri von der Buchecke 2205364, 29.03.07, SchH1 (Greif Karl-May Höhle - Yanda Buchecke) Buchecker Franz,94536 Eppenschlag
Platz Name des Hundes SZ-Nr., Wurftag, Abkz Eltern Eigentümer
V 11 Oxana vom Schindbachtal 2201114, 20.05.07, SchH1 (Greif Karl-May Höhle - Mika Ecknachtal) Metzger Josef,86551 Aichach
V 12 (*)Hanna dei Cimmeri LOI 07/13913, 18.07.06, IP1 (Bero Isola dei Baroni - Alba Fossombrone) Mamazza Filipe & Scarpo Vincenzo
V 13 *Cannabis des Terres de la Serpenterie LOF 601253, 24.02.07, SchH1 (Odin Holtkämper Hof - Varennes Chemin du Ro) Clautour-Boulaire Florence
V 14 Kaya vom Ecknachtal 2200571, 30.04.07, SchH1 (Vitus Ecknachtal - Catja Münchner Freiheit) Seitz Josef,86551 Aichach
V 15 *Alfons David Afra LOI 06/76817, 19.01.06, SchH1 IP2 (Yimmy Contra - Alfons David Cindy) Pastori Diego,I-20020 Magnago (MI)
V 16 Chiwa von der Urbecke 2200069, 08.05.07, SchH1 (Odin Holtkämper Hof - Henny Urbecke) Schnieder Franz-Jürgen,58802 Balve
SG 1 *Inka vom Riederloh 2186842, 04.08.06, SchH1 (Yasko Riederloh - Urmel Dreikönigengruft) Lüpschen Markus,50765 Köln

Junghundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
SG 1 Sultan von der Jahnhöhe 2212631, 20.12.07, SchH1 (Vegas Haut Mansard - Irmi Jahnhöhe) Mayer Marc,84056 Rottenburg
SG 2 Hippi Crveni Mayestoso 2225998, 19.10.07, (Irok Karanberg - Isis Kovacica) Mast Rainer,89613 Oberstadion-Moosbeuren
SG 3 Watz von der Neudenauer Holzsteige 2204645, 03.08.07, SchH1 (Yukon Bastillie - Urmel Hannoveranerhof) Hönig Carsten,56179 Vallendar
SG 4 Thor vom Arkanum 2212928, 16.10.07, SchH1 (Ritmo Arlett - Holly Arkanum) Lang Robert,68789 St. Leon-Rot
SG 5 Yeronimo vom Hutberg 2212624, 18.12.07, (Yerom Haus Salihin - Palme Hutberg) Schneider Gerhard,74673 Mulfingen
SG 6 Branko vom Petersfels 2213213, 15.01.08, (Ghandi Baronenwald - Ronda Mainaublick) Jäckle Corina,78234 Engen
SG 7 Popstar da Casa Da Gordage LOP 392196, 10.12.07, (Ingodds Agassi - Jacara Recreo) Lobao Ricardo,
SG 8 Baru vom Team Fiemereck 2212278, 14.11.07, (Negus Holtkämper See - Uffi Team Fiemereck) Platzer Corsa,82362 Weilheim

Junghundklasse Hündinnen, Richter: Arth Peter
SG 1 Tiana di Casa Jose LOI 08/105650, 10.10.07, (Ober Bad-Boll - Alba Casa Jose) Benitz Winfried,85084 Reichertshofen
SG 2 Onja von der Luxenfalle 2215842, 31.01.08, (Esko Brunnenstraße - Nena Luxenfalle) Wehinger Helmut,A-6845 Hohenems
SG 3 Elexa vom Hanneß 2209870, 20.11.07, SchH2 (Odin Holtkämper Hof - Vienchen Hanneß) Limmer Hans,93358 St. Johann
SG 4 Sina von der Jahnhöhe 2212634, 20.12.07, (Vegas Haut Mansard - Irmi Jahnhöhe) Mayer Marc,84056 Rottenburg
SG 5 Ankaa vom Nadelhaus 2236008, 17.11.07, (Diego Nadelhaus - Abby Nadelhaus) Kartheiser Ansgar,54597 Feuerscheid
SG 6 Fina v. Globalhaus AKC DN 21065403, 06.11.07, SchH1 (Ken Elzmündungsraum - Nicoll Ochsenfurt) Janz Jochen,67454 Haßloch
SG 7 Manda von Aurelius 2212542, 15.10.07, (Jumbo Zenevredo - Ulme Lagorai) de Lotto Edoardo & Maschietto Francesco
SG 8 Stella von der Buchecke 2216800, 22.01.08, (Jumbo Zenevredo - Foxi Buchecke) Buchecker Franz,94536 Eppenschlag
SG 9 Whoopy von Arlett 2221474, 24.01.08, (Ritmo Arlett - Pille Tronje) Meßler Nikolaus,50933 Köln
SG 10 (*)Vera v. Haus Hagendoorn NHSB 2676400, 19.10.07, SchH1 (Yerom Haus Salihin - Mandi Haus Wendl) Fleskens J.L.J.L.,NL-5504 HH Veldhoven
SG 11 Zilly v. Geminus Park LOI 08/93591, 26.01.08, (Mork Profeti - Cuma Geminus Park) Di Salvo Giuseppe,I-20017 Milano/ Lucernate di Rho
SG 12 Karina vom Altenberger Land 2213093, 01.09.07, (Rico Altenberger Land - Wenke Emsaue) Kellerer Stefan,93354 Siegenburg

Jugendklasse Rüden, Richter: Göke Hans-Ludger
SG 1 Dallas du Haut Mansard LOF 612730, 07.03.08, (Vegas Haut Mansard - Anouk Haut Mansard) Benitz Winfried,85084 Reichertshofen
SG 2 Grips vom Riedschlurgi 2221884, 20.06.08, (Furbo Achei - Icca Riedschlurgi) Lumpe Petra,77933 Lahr
SG 3 Ziko della Vignazzola LOI 09/45943, 14.06.08, (Furbo Achei - Moris Alto Pino) Musolino Luciano,I-21033 Cittiglio (Varese)
SG 4 Kim degli Achei LOI 08/116102, 05.05.08, (Tex Murnighello - Polly Santa Venere) Wozniack Charline,33129 Westenholz
SG 5 Rony vom Fürst-Georg-Brunnen 2220506, 07.06.08, (Buka Agilolfinger - Zambi Schloss Runding) Schopp Anton,A-3100 St. Pölten
SG 6 Rambo vom Zellwaldrand 2221709, 05.04.08, (Victor Zellwaldrand - Yashita Zellwaldrand) Bardi Piervito,I-85100 Potenza
SG 7 Karlos d' Ulmental LOI 09/9727, 23.02.08, (Wesley Descharo - Lea Ulmental) Sievers Klaus,85095 Dörndorf
SG 8 Roni v. Funken Spiel HR 27258, 15.06.08, (Jasko Bürstädter Blut - Megi Funken Spiel) Jovanovic Damir,HR-31000 Osijek
SG 9 Puma Topolovnicki JR 733045, 05.04.08, (Vegas Haut Mansard - Xinti Piste Trophe) Mihajlovic Momcilo,RS-12226 Topolovnick
SG 10 Lothar dell' Isola dei Baroni LOI 08/121712, 04.02.08, (Xaro Monti della Laga - Crilli Isola dei Baroni) Asperti Antonio,I-22073 Fino Mornasko (CO)
SG 11 Gerry Val Anto LOI 09/17185, 03.04.08, (Xaro Monti della Laga - Ellen Valle del Lujo) Di Matri E.,
SG 12 Fumo di Casa Beggiato 2234682, 29.04.08, (Tuareg Bad-Boll - Stefy Casa Beggiato) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 13 Dalton de la P'tite Flore LOF 613558, 29.02.08, (Furbo Achei - Saraby Mont D'Anubis) Zygadto Karl-Heinz,68642 Bürstadt
SG 14 William vom Suentelstein 2221851, 05.07.08, (Sirio Real Favorita - Wicki Hopfenhalle) Müller Heike,75446 Wiernsheim
SG 15 Furbo v. Hutweide COR 18411-08, 29.04.08, (Furbo Achei - Nina Hutweide) Rivis-Tipei Lucian,RO-2900 Arad
SG 16 Cornell vom Aspenhaus 2217615, 26.04.08, (Victor Zellwaldrand - Wendi Aspenhaus) Pokluda Volker,99427 Weimar
SG 17 Yoker von der Kräuterwiese 2221619, 17.06.08, (Roy Terrae Lupiae - Piccola Kräuterwiese) Buff Hartmut & Külbel Steffi,98678 Sachsenbrunn
SG 18 Mikka vom Geixenhof 2222395, 26.06.08, (Ober Bad-Boll - Dina Geixenhof) Meyer Erwin,91564 Neuendettelsau
SG 19 Dancer von Amasis SHSB 667361, 05.02.08, (Godalis Tino - Bania Seprio) Knecht Andreas,78234 Engen
SG 20 Ziesel von der Neudenauer Holzsteige 2218348, 13.04.08, (Pakros Ulmental - Uri Neudenauer Holzsteige) Stempfle Helmut,87700 Memmingen
SG 21 Milan vom Markt Wernberg 2223344, 04.07.08, (Vito Piste Trophe - Joelle Markt Wernberg) Eimer Willibald,92533 Wernberg-Köblitz
SG 22 Kabul von Bad-Boll 2220074, 02.06.08, (Panjo Kirschental - Aike Gigelsfelsen) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 23 Matrix LOI 08/98259, 01.03.08, (Xaro Monti della Laga - Chanel Casa Beggiato) De Dionigi Fiorenzo,I-21057 Olgiate Olona VA
SG 24 Hannibal di Casa Rosi LOI, 10.06.08, (Xaro Monti della Laga - Ostia Achei) Mamare Antonio

Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mayer Johann
SG 1 Juri vom Schollweiher 2217697, 05.04.08, (Vegas Haut Mansard - Fraya Ulmental) Benitz Winfried,85084 Reichertshofen
SG 2 Musa di Ca'San Marco LOI 09/13172, 23.03.08, (Hannibal Stieglerhof - Riva Riedschlurgi) Nohe Sari,68519 Viernheim
SG 3 Djones des Terres de la Serpenterie LOF 614502, 29.03.08, (Quenn Löher Weg - Varennes Chemin du Ro) Clautour-Boulaire Florence
SG 4 Kenya vom Osterberger-Land 2219475, 18.03.08, (Merlin Osterberger-Land - Ricarda Kirchlengern-Nord) Wortmann Dirk & Silger Marc,49504 Lotte
SG 5 Flora dei Verdi Colli LOI 08/124392, 01.06.08, (Arex Haus Neoplantum - Wicky Verdi Colli) Ticchi Michela,I-06089 Torgiano
SG 6 Zara della Vignazzola LOI 09/45944, 14.06.08, (Furbo Achei - Moris Alto Pino) Musolino Luciano,I-21033 Cittiglio (Varese)
SG 7 Axi Dlha Roven 2235739, 25.03.08, (Vegas Haut Mansard - Thalia Dlha Roven) Bösl Erich,92421 Schwandorf
SG 8 Farina v. Hutweide COR A 18412-08/1, 29.04.08, (Furbo Achei - Nina Hutweide) Rivis-Tipei Lucian,RO-2900 Arad
SG 9 Oxana von der Plassenburg 2219831, 22.03.08, (Zamp Thermodos - Grace Cuatro Flores) Haßgall Renate,95326 Kulmbach
SG 10 Tosca vom Höchstadter Wehr 2218198, 16.04.08, (Kimbo Höchstadter Wehr - Fanta Höchstadter Wehr) Herzing Nadine,91315 Höchstadt
SG 11 Hasel del Seprio LOI 08/00000, 25.06.08, (Negus Holtkämper See - Assia Seprio) Dalla Via Nevio,I-21040 Vedano Olona (VA)
SG 12 Eviana von der kleinen Ranch 2215142, 05.03.08, (Jumbo Zenevredo - Antonia kleinen Ranch) Schwarz Jürgen,92533 Wernberg-Köblitz
SG 13 Otti Semper Wictor HR 27183NO, 01.05.08, (Atlas Bierstadter Hof - Chelsea Semper Wictor) Sigmund Sabrina,69437 Neckargerach
SG 14 Goldie vom Badsee 2222528, 18.07.08, (Tuareg Bad-Boll - Visa Bad-Boll) Straub Steffen,73087 Boll
SG 15 Jilla von der Urbecke 2218130, 09.04.08, (Bazi Urbecke - Handa Urbecke) Gladbach Karl-Heinz & Stenner Friedrich
SG 16 Gucci von Ascanius 2216746, 19.03.08, (Yanox Bad-Boll - Ku Haus Arlett) Obermaier Angela,82216 Maisach
SG 17 Tosca von der Rehhecke 2221272, 04.03.08, (Acky Hause Monika - Nanda Isarstrand) Köck Albert,94491 Hengersberg
SG 18 Usca dei Colli Albani LOI 08/93655, 20.06.08, (Floro Achei - Fanny Colli Albani) Petriccione Bruno,I-81043 Capua
SG 19 Herta vom Natoplatz 2217331, 28.03.08, (Nando Gollerweiher - Della Natoplatz) Hofbauer Lorenz,93354 Siegenburg
SG 20 Fina Wiesenbach (H) SZB 0373302, 01.03.08, (Ilbo Holtkämper See - Yana Holtkämper Hof) Janos Ivan,H-6300 Kalocsa
SG 21 Wasthi v. Contra SZB 545/08, 13.03.08, (Vegas Haut Mansard - Noblesse Contra) Schüßler Dietmar,85309 Pörnbach
SG 22 Chiara vom Gebenbacher Land 2213990, 11.02.08, (Jumbo Zenevredo - Fina Zottbachhaus) Pierchalla Johannes,92274 Gebenbach
SG 23 Cimba vom Noricum 2215395, 01.03.08, (Jumbo Zenevredo - Queen Schloss Runding) Maucher Simone,87700 Memmingen
SG 24 Zeta von Rapicar 2216845, 07.04.08, (Nemo Lengernheide - Tosca Rapicar) Menzel Mandy & Seichter Sylvia,63526 Erlensee
SG 25 Frenzy dei Verdi Colli LOI 08/124393, 01.06.08, (Arex Haus Neoplantum - Wicky Verdi Colli) Ticchi Michela,I-06089 Torgiano
SG 26 Ales vom Finkenschlag 2216389, 31.03.08, (Zito Steckenpferd - Conbhairean Linzi) Leszczynska Katarzyna,PL-05-092 Lomianki
SG 27 Sina vom Rader-Kreuz 2221841, 10.07.08, (Panjo Kirschental - Monja Rader-Kreuz) Arnolds Wilfried,51399 Burscheid
SG 28 Irina vom Leuchtertannenweg 2223814, 24.07.08, (Magnum Kolbenguß - Elly Leuchtertannenweg) Jost Markus,75181 Pforzheim
SG 29 Lara d' Ulmental LOI 09/48761, 18.06.08, (Vegas Haut Mansard - Benny Ulmental) Francioni Daniele,I-51016 Montecatini Terme
SG 30 Nikita vom Fleischerheim AKC DN 21360805, 14.03.08, (Vico Farbenspiel - Iva Starkenburg-Blick) Schwarz Uwe,74538 Rosengarten-Westheim
SG 31 Dulme v. Loosbroekerhaus NHSB 2695230, 07.03.08, (Wodin Holtkämper See - Mabel Loosbroekerhaus) Snijders Peter,NL-6416 ED Heerlen
SG 32 Mia vom Geixenhof 2222397, 26.06.08, (Ober Bad-Boll - Dina Geixenhof) Meyer Erwin,91564 Neuendettelsau
SG 33 Fenja von Bravour 2221101, 13.04.08, (Javir Talka Marda - Ondi Quarzberg) Roscheck Matthias,51399 Burscheid
SG 34 Sindy v. Schäferhof SHSB 667731, 27.07.08, (Godalis Tino - Hira Schäferhof) Grabara Izabela,CH-9428 Walzenhausen
SG 35 Rabia da Casa Da Gordage LOP 40259, 26.07.08, (Zamp Thermodos - Jacara Recreo) da Silva Miguel Machado,P-4710 Braga
SG 36 Nelli vom Haus Wendl 2221561, 26.06.08, (Magnum Kolbenguß - Frone Haus Wendl) Weiher Wendelin,85283 Wolnzach
SG 37 Iffi vom Haus Zieglmayer 2218781, 08.05.08, (Jumbo Zenevredo - Vanny Haus Zieglmayer) Seidler Dieter,94365 Parkstetten
SG 38 Felicitas von AnDE-HeNA 2218255, 22.04.08, (Orrex Martelsberg - Chipsi Heuchelberg) Biber Andreas,74538 Rosengarten-Rieden
SG 39 Ultri vom Köriser See 2222427, 10.07.08, (Quenn Löher Weg - Gina Köriser See) Pohl Janine & Schulz Ramona,81247 München
SG 40 Quina vom Ascherloch 2221948, 25.06.08, (Exl Piste Trophe 2002 - Inga Klebinger Schloß) Lippert Stefan,95189 Köditz
SG 41 Margo LOI 08/98261, 01.03.08, (Xaro Monti della Laga - Chanel Casa Beggiato) De Dionigi Fiorenzo,I-21057 Olgiate Olona VA
SG 42 Flecky von AnDE-HeNA 2218256, 22.04.08, (Orrex Martelsberg - Chipsi Heuchelberg) Schwenninger Karl,73450 Neresheim
SG 43 Hanna von der Ahornquelle 2221863, 03.06.08, (Buddy Agilolfinger - Daika Ahornquelle) Raithmeier Georg,94209 Regen

Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Göke Hans-Ludger
VV 1 Furbo von der kleinen Ranch 2223932, 26.08.08, (Furbo Achei - Bärbl kleinen Ranch) Dr. Schwarz Jürgen,92533 Wernberg-Köblitz
VV 2 Jago della Selva Magna LOI 09/84287, 04.10.08, (Waiko Casa Massarelli - Fiamma Selva Magna) Andretta Franco & Condatta Dario
VV 3 Javan di Casa Melillo LOI 09/91962, 20.08.08, (Mork Profeti - Fanta Casa Melillo) Steffen Martin,32278 Kirchlengern
VV 4 Sam v. Popland BHR 310850, 08.08.08, (Eros Colonne D'Ercole - Olly Sendling) Krstulovic Igor,BG-1756 Sofia

Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Mayer Johann
VV 1 Gucci vom Hanneß 2224259, 20.08.08, (Nando Gollerweiher - Viola Hanneß) Limmer Hans,93358 St. Johann
VV 2 Zorba di Ca'San Marco LOI 08-12446, 04.08.08, (Hannibal Stieglerhof - Desy Isola d´Adda) Nohe Sari,68519 Viernheim
VV 3 Jessica dell' Alto Pino LOI, 28.10.08, (Falco Santamar - Ulme Lagorai) Bosetti Claudio,I-38010 Zambana (TN)
VV 4 Jessi vom Murrtal 2223589, 15.08.08, (Pakros Ulmental - Fela Murrtal) Manser Jürgen,69168 Wiesloch
VV 5 Udet von der Holledau 2225062, 19.09.08, (Norik Colli Storici - Quantana Holledau) Kellerer Stefan,93354 Siegenburg
VV 6 Queen vom Kapellenberg 2227233, 15.08.08, (Erik Elzmündungsraum - Yollie Kapellenberg) Koller Johann & Mair Martin,A-9241 Wernberg
VV 7 Wendy von der Piste Trophe 2225022, 05.09.08, (Furbo Achei - Grace Cuatro Flores) Bösl Erich,92421 Schwandorf
VV 8 Zaira di Casa Ardigo LOI 09/67455, 21.08.08, (Nick Holtkämper Hof - Dixy Natoplatz) Ardigo Fiorenzo,I-24099 Verdellino (BG)
VV 9 Naomi vom Ecknachtal 2226533, 13.10.08, (Orus Ulmental - Eyshe Ecknachtal) Seitz Josef,86551 Aichach
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Az elejére Hozzászólás a témához
Fórum HNJEegyenesen az asztalra hozza a legújabb hozzászólásokat